Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

Allen Carr
1 kişi

Kitap Açıklaması

Allen Carr

"Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu" yöntemi hakkında görüşler...

Prof. Dr. Manfred Neuberger (Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Başkanı)

Allen Carr yöntemi kurumlar içerisinde sigara içme oranını etkileyici bir ölçüde düşüren tek yöntemdir. Araştırmalarımız gösteriyor ki, yöntem kurumlarda çalışanların sağlık ve memnuniyet derecelerini oldukça olumlu yönde etkiliyor. Allen Carr denediğimiz diğer yöntemlerden ciddi bir fark ile daha başarılı olmuştur."

(29.07.2004)

Prof. Dr. Judith Mackay (Dünya Sağlık Örgütü-WHO-Tütünsüz Dünya Başkanı):"Allen Carr'ın çalışmalarını hiç çekinmeden destekliyorum. Pekçok yöntem onun bazı tekniklerini kullanmaya çalışıyor ama hiç birisi onun yakaladığı başarıya yaklaşmıyor"

-Ubeyd Korbey (Sigarayla Savaşanlar Vakfı Başkanı)

"Allen Carr'ın Metodu ile tiryakilere verilen 6 saatlik Allen Carr Seminer'ine hayatında hiç sigara içmemiş biri olarak katılmaktan büyük keyif aldığımı belirtmeliyim. 1994 yılından bu yana ömrünü sigara denilen insanlığın baş belası ile savaşa adamış bir Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı kimliğimle şunu ifade etmek isterim, sigara bırakmak isteyenler üzerinde son derece etkili olacak bir metot. Sigarayı beyninde çözmek isteyenlere yılların birikimi ve nerdeyse dünyanın her yanında kazanılan deneyimle sunulan bir yöntem. Tiryakilerin kendilerine sunulan bu fırsatı kullanmamaları sigaraya başlamaktan sonra yapacakları ikinci büyük hataları olacaktır. Böylesine hayat kurtaran bir şansı dünyaya sunduğu için Allen Carr'ı kutluyorum."

Allen Carr Kitapları
28,00 ₺ %28
20,16 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Allen Carr's Easway to Stop Smoking
ISBN: 9786055890438
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 217
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Birol Gündoğdu
Çevirmen: Emre Üstünuçar
Ağırlık: 235
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Aşkın Yeşilkaya (04.09.2018)

    Sigarayı bırakmak isteyenlerin kesinlikle okumasını tavsiye ederim. Kitabı alalı çok uzun bir zaman olmadı ve bende inanılmaz işe yaradı.

  • Serhan Erkekli (20.08.2018)

    Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu kitabının gerçekten etkili olmasını isteyenler var ise mutlaka alıp okumalı ve sadece okumakla da kalmamalı aynı zamanda da uygulaması gerekir. Sağlığınız için okumanızı tavsiye ederim.