Sıradan Bir Gün

Yekta Kopan
Can Yayınları
1 kişi

Sıradan bir günde başınıza neler gelebilir? Sıradan bir günde kahvaltı yapıp gazetenizi okuyabilir ve işinize gidebilirsiniz. Çalışırken biraz içiniz geçebilir mesela. Bir kahve içip toparlanabilirsiniz. Sıradan bir günde sevdiklerinizle görüşür, evinize market alışverişi yapabilirsiniz. Sıradan bir günde bir cinayete tanıklık edebilir ve hayatınızın sonsuz yolculuğuna çıkabilirsiniz. Sıradan bir gün size bazen kişisel gelişim kitaplarında yazanlardan fazlasını öğretir.

Takma isimle kişisel gelişim kitapları yazan Armağan Gündoğdu’nun hikâyesi bu. Yekta Kopan’ın kaleminden sahte kimlikler, yalanlar ve hesaplaşmalar üstüne sürprizlerle dolu bir roman.

Yekta Kopan Kitapları
21,30 ₺ %35
13,85 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9789750738784
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 184
Basım: Kasım 2018
Ebat: 13,5x19,5 cm
Yekta Kopan

Yekta Kopan Hakkında

Yekta Kopan 1968 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Babası Tiyatrocu Lütfü Kopan'dır. Liseye kadar Ankara'da öğrenim görmüştür. Hacettepe Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Babasının de...

Sıradan Bir Gün Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Canberk Ayaydın (08.11.2018)

    Kitabı okumaya başladığımda anladım ki Sıradan Bir Gün gerçek anlamda bana her günümün başıma ayrı ayrı şeyler getirdiği oldu. Mutlaka okumalısınız.