Sırlar ve Günahlar

Can Ünal

Kitap Açıklaması

Sovyet Birliği dağıldıktan sonra Ghoul ve yandaşları bunu kabul edemedi. Kendisine sadık Generallerle birlikte Sovyetleri tekrar diriltmeye çabaladı. Pek çok politik entrika sonucu Ural Dağları'nda bir üs inşa ettirdi.

Yeni kurulan Rusya Federasyonu için oldukça masraflı bir proje olmuştu. En kıdemli general ve bir halk kahramanı olduğundan yeni kurulan federasyonun zayıflığından ötürü böyle bir üsse ihtiyacı olduğu yalanını yutturmayı başardı. Ordunun kendisine sadık kısmı ile üsse yerleşti ve orada kendi devletini kurdu.

Tüm Ural Dağları'nı kapsayan bu devleti Federasyonun bastırmaya yetecek gücü yoktu. Diğer ülkeler ve U.N.S.A tarafından ise siyasi ve askeri olarak Rusya'yı güçsüzleştiren bir olay olarak olumlu karşılandı.

Federasyon orduları birkaç kez dağlara operasyon düzenledi. Ne hava bombardımanları işe yaradı ne de helikopter indirmeleri. Eski KGB ajanları Ghoul'a katılmıştı Ghoul'un ne istihbarat ne de insan gücü sıkıntısı vardı. Tek eksiği silâhtı. Hideyoshi Takeda kendi deyimi ile Shogun ona bu imkânları sağladı. Shogun'un teknolojisi ile artık Ghoul sadece Rusya için değil tüm dünya için bir tehdit olmuştu...

Hayal dünyanızı zorlayacak bir bilimkurgu heyecana hazır mısınız?

12,96 ₺ %30
9,07 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055642648
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 272
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Ağırlık: 272
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.