Sofia’nın Rüyası

Land Wilson

Kitap Açıklaması

"Sofia'nın Rüyası" büyülü bir şekilde resmedilmiş olan uyku zamanı hikayesi.

Küçük Sofia'nın Ay ile arkadaş olmasını ve Sofia'nın yeni arkadaşını ziyaret etmek için çıktığı rüya dolu macerasını konu alıyor. Sofia, Dünya'nın halini Ay'ın bakış açısından görüyor; böylece Dünya'yı korumak ve insanları da aynısını yapmaya teşvik etmek için ilham alıyor. 5 ödüle sahip bu kitap Land Wilson tarafından yazıldı, Sue Cornelison tarafından resmedildi ve Türkiye'de Zepros Çocuk tarafından yayımlandı… 3+ yaş çocuklar için…

"Çevremize duyarlı, güzel çizilmiş ve büyüleyici bir yatma zamanı kitabı ya da nazik bir ders ve aynı zamanda oldukça güçlü bir mesaj arıyorsanız eğer, Sofia'nın Rüyası hem ebeveynleri hem de çocukları memnun edecek bir kitap."

- Bianca Schulze, The Children's Book Review

"Sofia'nın Rüyası çocuklara değerli dersler öğretirken aynı zamanda onların zihinlerine ve kalplerine dokunan zevkli ve ilginç bir şiirsel eser. Ailelere kesinlikle kitabı kitap koleksiyonlarına almalarını öneriyorum. Ayrıca inanıyorum ki Land Wilson'ın yazmış olduğu Sofia'nın Rüyası birçok kütüphaneye harika bir kazanç olma niteliğinde."

- Tracy Riva Book Review

 25,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055075637
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 32
Basım:
Ebat: 25x25 cm
Çevirmen: Egenur Ay
Editör: Yasemin Mumcu
Ağırlık: 32
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.