Kidega'nın Son Kitap Yorumu

Akıcı dili, ustaca oluşturulmuş kurgusu ile sizi oldukça heyecanlandıracak bir eser Son. Ayşe Kulin yarım kalmış hikayelere bir son yazıyor ve okuyucularına armağan ediyor. 

“Ben seni hiç unutmayacağım, sen beni hiç hatırlamayacaksın…”

Ayşe Kulin’in heyecan verici kaleminin, sürükleyici anlatımının doruk noktalarından biri Son!

Kulin’in daha önceki romanlarından tanıdığımız kahramanların sona eren hikâyeleri...

Son, içinde tuhaf bir sıkıntısı olanların, memleketin hallerine dertlenenlerin, birini hep son gördüğü haliyle hatırlayacağını bilenlerin, ülkeden ülkeye savrulanların, üstüne gidildiğinde gözü hiçbir şeyi görmeyenlerin, aşk yerine umutla yetinmek zorunda kalanların hikâyesi.

Denize doğru akarken birbirine karışan nehirlerin, tesadüflerin, denk gelişlerin, kesişmelerin, hiç unutmayanların, kördüğümleri çözmeyi dileyenlerin romanı Son!

Ayşe Kulin Kitapları
26,85 ₺ %28
19,33 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786051853154
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 304
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Editör: Mehmet Said Aydın
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Miray inal karaaslan (14.03.2019)

  Ayşe Kulin favori yazarımdır çok seviyorum kalemini. Bütün kitaplarını okumuş biri olarak sade buldum. Kördüğüm kitabındaki Esra’nın hayatına bağlanmış.Beğendim ama Aceleye gelmiş, bitmesi için yazılmış gibi geldi bana. Yinede tavsiyemdir..

 • Şahnur Bademci (23.01.2019)

  Ne zaman başladım nasıl bitti anlamadım.Serinin devamı gelir mi bilmem ama ben yine bayıldım Ayşe Kulin'in Son kitabına... Her kitabı gibi enfesti...

 • Bartu Baykam (21.12.2018)

  Son kitabını büyük bir merakla aldım. Ayşe Kulin yine bu kitabı ile muhteşem bir eser çıkarmış ortaya. Ben kitabı çok beğendim.

 • Doruk Balaban (29.11.2018)

  Ayşe Kulin tarzı ve dili ile hikayeleri bana gün içerisinde kısa molalar vermemi ve samimi insanları tanımama neden olduğu için kitabını çok sevdim. Bir de genel anlamda kadın karakterlerine ülkenin dönemsel olaylarını aktarmada başarılı bulduğum bir yazar.

 • Yasin Doğan (13.11.2018)

  Güzel bir kitap okumanızı tavsiye ederim