SPK Temel Düzey (Lisanslama Sınavlarına Hazırlık) Soru Bankası

SPK Lisanslama Serisi - 101

Adalet Hazar, Mahmut Ceylan, Şenol Babuşcu, Sezercan Bektaş

Kitap Açıklaması

Sermaye Piyasası Kurumu tarafından SPK Lisanslama Sınavları, her dönem güncel gelişmeleri de kapsayacak şekilde konuları içermektedir. Teorik olarak konulara hazırlanan sınava girecek adayların en çok ihtiyaç duyduğu konulardan birisi de bol soru çözümü olmaktadır.

Hem sınav pratiğini geliştirmek, hem zaman ayarlamasını konusunda deneyimi artırmak, hem de aynı konuyu farklı bakış açıları ile sorulmuş sorular üzerinden tekrarlayarak hatırlamak, bilgilerin kalıcılığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Sermaye Piyasasına ilişkin son 1 yılda çok önemli mevzuat değişiklikleri yapılmıştır. 15 Ekim 2013 tarihine kadar yapılan tüm Sermaye Piyasası Kanunu'na ilişkin Sermaye Piyasası Kurumu'nun düzenleme ve Yönetmelik değişiklikleri dikkate alınıp, yeni soru ilaveleri da yapılarak genişletilen Temel Düzey Soru Bankası kitabı, adayların ihtiyaçları göz önüne alınarak revize edilmiştir.

Bu bakış açısından hareketle Temel Düzey Lisanslama Sınavları kapsamında yer alan 9 ayrı konu için 5'i ayrıntılı çözümlü, 5'i de cevaplı olmak üzere toplam 10 testten oluşan bu kitap genel olarak 2.200 adet soruyu kapsamakta olup, güncel 4. baskısı hazırlanmıştır.Adalet Hazar Kitapları

56,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789759138417
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 632
Basım:
Ebat: 16x235 cm
Ağırlık: 925
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.