Stahl'ın Psikiyatride Kendini Değerlendirme Testi

Klinisyenler için Çoktan Seçmeli Sorular

Stephan M. Stahl

Kitap Açıklaması

Dr, Stahl'ın kitapları psikofarmakoloji literatüründe ana kaynak olarak temel bir yer işgal etmektedir. Bu kitap Dr. Stahl'ın Online Temel Psikofarmakoloji Programı'ndan türetilen, Dr. Stahl'ın karmaşık prensipleri açıklama ve onları kolayca anlaşılır hale getirmedeki olağanüstü becerisi ile oluşturulmuş 150 kendini değerlendirme sorusu sunuyor.

Kendini değerlendirme soruları okuyucuya yeterlilik düzeylerini veya ileri çalışma ihtiyacını belirlemede yardımcı olacaktır. İlave olarak, soruların kendileri bizzat öğrenme egzersizleridir. Her bir soruyu doğru ve yanlış yanıt seçeneklerinin kapsamlı bir açıklaması izlemektedir.

Okuyucular buradaki sorular aracılığı ile Amerikan Psikiyatri ve Nöroloji Kurulu (American Board of Psychiatry and Neurology, ABPN) sınavlarını kapsayan yapısal testlere çalışabilirler ve ABPN yeniden akreditasyonu sürdürümü doğrultusunda CME ve MoC kredileri kazanabilirler. Sorular ayrıca ilişkili klinik alanlardaki ve endüstrideki bu tip çalışmalar için de ideal eğitim araçlarıdır.

Stephen M Stahl California, San Diego, ABD'de California Üniversitesi, Psikiyatri Bölümün'de yardımcı profesör ve Cambridge, İngiltere'de, Cambridge Üniversitesi'nde, Psikiyatri Bölümü'nde fahri konuk üst düzey araştırmacıdır.

 91,00 ₺ %32
61,88 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Akademik
ISBN: 9786054949663
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 320
Basım:
Ebat: 12x185 cm
Editör: İ. Tayfun Uzbay, F. Duygu Kaya Yertutanol
Ağırlık: 370
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.