Starcraft Öncephe Cilt: 2

Simon Furman

Kitap Açıklaması

Usta ve çırağın arasındaki ateşli muharebenin artan tansiyonu zirveye ulaşıyor. Genç Viking pilotu ustasıyla baş edebilecek mi? Yoksa deneyimli hocası, ağır zırhlıların tartışılmaz ustası ve de bir koloninin sonu olduğunu mu kanıtlayacak?

Protoss bilim adamları nihayet korku saçan anlaşılmaz Zerg Creepini bıçak altına yatırıyor. Ancak bu tuhaf bio-maddenin sis perdesini aralamak şöyle dursun bilim adamlarının psikolojisi allak bullak oluyor ve bilinmeyen kabus gibi bir düşmana karşı savaş başlıyor.

Profesyonel bir dominyon muhabiri, Terran denizcileriyle çok özel bir röportaj yapma izni koparıyor. Her iyi muhabir gibi madalyonun iki tarafını da göstermeye çalışıyor. Ancak zulümle karşılaştığında bu başarılı muhabir gerçekleri tüm çıplaklığıyla yazabilecek mi?

Savaşla temizlenmiş kayalık bir gezegen, bağrında cömert yağmalar ve karanlık gizemleri saklıyor. Kel-Morianlı bir geminin mürettebatı buraya iniyor ve büyük bir vurguna hazırlanıyor. Ancak bir sorunları var: Bu gezegen sanıldığı kadar ıssız değil.Simon Furman Kitapları

Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: StarCraft: Frontline Vol. 2
ISBN: 9786050902181
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 169
Basım:
Ebat: 13x19 cm
Çevirmen: Berk Ergin
Ağırlık: 138
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.