Süper Magazin Kahramanları

Vacip Örger

Kitap Açıklaması

Onları hiç böyle görmediniz!

Sinema, çizgi film ve masal dünyasının süper kahramanları eğer günümüz koşullarında gerçekten yaşasalardı, magazin dünyasında ve Türkiye şartlarında başlarına neler gelirdi? Çılgınlık noktasına ulaşan magazin furyasında ne gibi flaş haberlere konu olurlardı? En garip olayların ülkesi Türkiye'de süper kahraman olmanın bedeli ne olurdu? Bütün bunların cevaplarını bulacağınız bu kitabı okurken şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz...

• Robin Hood, zenginlerden aldığı paraları fakirlere vermek yerine Laila'da, hangi ünlü mankenlerle yedi?

• Müzmin bekarlıktan sıkılan Şirin Baba'nın en sonunda bekarlığın canına tak ettiği ve özel bir kanalda yayınlanan "İzdivaç" programına katılarak, programın sunucusundan, kendisine helal süt emmiş, emekliliğinde kendisine yol arkadaşı, kader arkadaşı olabilecek bir kısmet bulmasını istediği haberi şirinler ülkesinde hayretle karşılandı.

• Fareli köyün kavalcısının, kavalı bırakarak ney çalmaya başladığı ve ünlü ney sanatçısı Mercan Dede'den özel dersler aldığı, bu sayede ney sanatçısı olduğu haberi, müzik dünyasında derin yankı uyandırdı.

• Kayıp Balık Nemo'nun cesedi geçtiğimiz günlerde Haliç'te kıyıya vurmuş olarak balıkçılar tarafından bulundu. Yetkililer yaptıkları incelemelerde uzun süredir kayıp olan Nemo'nun, yüze yüze Haliç'e kadar geldiğini fakat denizin aşırı pis olmasından dolayı daha fazla dayanamayarak, pislikten öldüğünü bildirdi.

• Polyanna'nın iyimser olmaya çalışmaktan kurdeşen döktüğü ve yüzünün sivilce içinde kaldığı kameralarımızdan kaçmadı.

• Ünlülerin estetikçisinden gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar... Çocukların severek izlediği Şirinlerin hepsinin birer estetik mucizesi oldukları ve bu şirinliklerine kavuşmak için defalarca bıçak altına yattıkları açıklandı.

• Ortalarda gözükmeyen ünlü sihirbaz Mandrake ve yardımcısı Abdullah'ın, gizlice Hollanda'ya giderek eşcinsel evlilik yaptıkları belirlendi.

• Susam Sokağı'nın sempatik yüzü Tahsin Amca, sübyancılıkla suçlandığı davada Michael Jackson'la on beş yıl aynı evde kalmaya mahkum edildi...

• Robin Hood ve Tarzan iki gece önce el ele gay bardan çıkarken görüntülendi. Muhabirimizin sorularını "Aaaaaa" diye yanıtlayan Tarzan, sarmaşıklara tutunarak gözden kayboldu.

 Vacip Örger Kitapları

Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789944174770
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 128
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 128
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.