Tam Yetki

Jeffery Deaver

Kitap Açıklaması

Savaşın şekli değişti. Karşı taraf bu oyunu kurallarına göre oynamıyor artık. Kimi çevreler, oyuna farklı kurallar getirmemiz gerektiğini düşünüyor.

Afganistandan yeni dönmüş olan James Bond, yeni bir kurumda görevlendirilir. Bu kurum, 11 Eylülün ardından yeniden şekillenen dünyada Beş, Altı ve Savunma Bakanlığından bağımsız çalışan bir birimdir. En büyük özelliği de, inkâr edilebilir olmasıdır. Amacı, gerektiğinde her türlü aracı kullanarak ülkeyi korumaktır.

Gece gelen acil durum çağrısı Bondu, güzel bir kadınla akşam yemeğindeyken yakalar. GCHQ, şifresini kırdığı bir mesajdan, o hafta gerçekleşecek bir saldırı olduğunu bildirmektedir. Binlerce kayıp olacak ve İngiliz çıkarları zarar görecektir.

007, görevini yerine getirmek adına her şeyi yapabilecek tam yetkiye sahiptir artık.

Deaver dersini iyi çalışmış Tam Yetkinin en etkileyici özelliği, nefes kesen, vahşi entrikaların gerçekçiliği. Yanlış yönlendirme ustası Deaver sizi asla tahmin edilemeyecek sürprizlerle karşılaştırıyor. Bondu yaşama döndürmeye çalışan birçok yazar arasında, onun kadar iyisi yok.

-The Evening Standard

Deaver hayranları, zekice düşünülmüş entrikalar ve aksiyon sahnelerinin tadını çıkaracaklar. Bu arada, bu kitap harika bir film olacak.

-The Sunday Express

Bu romandan etkilenmeyecek birileri olabileceğini düşünmek imkânsız.

-The Independen23,15 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Polisiye
Orijinal Başlık: Carte Blanche
ISBN: 9789944825993
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 471
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Süha Karadeniz
Editör: Elif Dinçer
Ağırlık: 424
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.