Kitap Açıklaması

Tatil kitabımız ;çocuğunuzla birlikte geçireceğiniz vakitlere nitelik kazandırmak için hazırlanmıştır.Çocuğunuzla bu kitapla çalışırken Okul öncesi eğitim programında belirlenen bazı kazanım ve göstergelere ulaşmanız sağlanırken diğer kazanım göstergelere de hazır bulunuşluk sağlayacak etkinliklere yer verilmiştir. Kitabımızın ilk sayfasında size verilen takvimle çocuğunuzla birlikte hem eğlenebileceğiniz hem de kaliteli zaman geçirebileceğiniz onbeş etkinlik önerisi bulacaksınız. Eğiten Çocuk Tatil Kitabında, çocuklarınızın tüm gelişim alanları olan bilişsel gelişim alanında matematik kavramlar, dikkat çalışmaları, örüntü, deney, motor gelişim alanda küçük kas gelişimi destekleyici eğlenceli etkinlikler, çizgi çalışmaları, sosyal duygusal gelişim alanı destekleyici etkinlikler, dil gelişimi alanında ses çalışması tekerleme ve özbakım becerilerini destekleyici etkinliklere yer verilmiştir. Ebeveynleri ile çalışırken nitelikli vakit geçirmeleri sağlanırken aynı zamanda siz anne babalarında çocuğunuzun bu alanlardaki gelişimlerini gözlemleme imkanı verilmiştir.

Tatil kitabımızda bulunan mutfak çalışmaları ile çocuğunuzla geçirdiğiniz keyifli dakikaların yanı sıra, bazı kavramlara vurgu yaparak pekiştirmeleri sağlanmıştı.
Bu çalışmalar ile evinizde yaptığınız tüm işlerinize çocuğunuzu dahil ederek hem eğlenecek hem öğreneceksiniz.

Kitabımızın sonunda bulunan oyunlarımızla ailecek eğlenceli vakit geçirmeniz sağlanmaya çalışmıştır. Eğiten çocuk tatil kitabımıza günde 20 dakika ayırarak
çocuğunuzla ne kadar nitelikli ve eğlenceli vakit geçirdiğinizi anlayacaksınız. Unutmayın; elimizde gazete ile yanında bulunarak ya da mutfakta işlerimiz yaparken onun yanımızda olması ona ayrılmış bir zaman değildir. Çocuklarımızın onlara ayrılmış özel zamanlara ihtiyaçlara var.

11,11 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786054757374
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 1
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 333
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.