Televizyon Reklamı Böyle Yapılır

Jim Aitchison

Kitap Açıklaması

Bu kitap televizyon reklamları yaratmanız için tartışmasız bir rehber... Televizyon da nasıl iletişim kuruyor, planlamacılar yeni içgörülerle sürece nasıl katkıda bulunuyor, televizyon reklamları için mükemmel fikirler nasıl bulunur, reklamlar nasıl yapılandırılır, konseptler nasıl kabul ettirilir, nasıl uygulanmaları gerekir? Her şey adım adım inceleniyor.

Tim Delaney, David Droga, Graham Fink, Neil French, Lee Garfinkel, Roy Grace, John Hegarty, Steve Henry, Adrian Holmes, Lionel Hunt, Chuck McBride, Hal Riney, Jim Riswold, Marcello Serpa, Frank Todaro ve John Webster'ın yanı sıra 60 yaratıcı liderin daha katıldığı bu dersi kaçırmayın. Ustaların kendi yaratıcı süreçlerini paylaştığı bu pratik ve esin dolu eksiksiz rehberde storibordlara ve vaka örneklerine de yer veriliyor.

BBDO New York, DDB, Cliff Freeman & Partners, Goodby Silverstein, Howell Henry Chaldecott Lury, Leagas Delaney, Lowe, Saatchi & Saatchi, Wieden & Kennedy ve ABD, İngiltere ve Avustralya'daki diğer büyük ajansların hazırladığı ünlü kampanyaların arka planına tanıklık edin. Hungry Man, @radical.media, Window ve daha birçok şirketten en iyi film yönetmenlerinin danışmanlığın danyararlanın. Çin'in, Hindistan'ın, Asya'nın gelişen pazarlarındaki yaratıcılığı keşfedin. Ve son olarak, yaratıcılığın Sattığına ilişkin istatistiksel kanıtlara ulaşın.

 23,15 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055755065
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 448
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 448
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.