Test Bank For YDS

Yasin Aslan
Yeniyüz Yayıncılık

Günümüzde yabancı dil öğrenme ihtiyacı, teknolojik gelişmeleri ve küreselleşen dünyayı yakalamak için zorunluluk haline gelmiştir.

Ülkemizde yabancı dil seviyesini ölçmek için yapılan YDS ve Öğretmenlik Alan sınavlarında başarılı olabilmek için özellikle okuduğunu anlama, kelime bilgisi, çeviri kabiliyeti ve dil bilgisi becerilerinin ileri düzeyde olması gerekir. Bu tür sınavlara giren adayların en çok zorlandıkları bölüm, soruların büyük bir bölümünü teşkil eden kelime bilgisi ve okuduğunu anlama sorularıdır. Bu nokta göz önüne alınarak, bu kitapta özellikle dilbilgisi, kelime ve okuduğunu anlama soruları üzerinde durulmuş; testlerdeki soru sayıları belirlenirken, okuyucunun sıkılmaması dikkate alınmıştır. Diğer taraftan ILTS, TOEFL, TOEIC, FCE gibi uluslararası geçerliliğe sahip sınavlarda dilin dört temel becerisi olan okuma, yazma, konuşma ve dinlemenin iyi bir şekilde edinilmesi gerekir.

Bu kitap, gerek yabancı dil yeterlilik sınavlarına hazırlanan adayların, gerekse mevcut dil becerilerini geliştirmek isteyen kişilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte hazırlanmıştır.

Yasin Aslan Kitapları
20,00 ₺ %32
13,60 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786055542368
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 312
Ebat: 16x24 cm

Yasin Aslan Hakkında

Yasin Aslan, Araştırma - İnceleme, Deneme, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayl...

Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.