Tetheva

Kozmik Şifa Frekansları Bil'mekten Ol'maya

Nihat Hacıfazlıoğlu

Kitap Açıklaması

Tetheva, ‘Kozmik Şifa Frekansları’ Taygeta Yıldızından NH kanallığı ile milyon ışık yılı öteden dünyamıza akan ‘Şifa İlmi’dir. Tetheva, gezegenimizdeki şifa ilmini eksik parça “Kozmik ses” frekansları ile tamamlar. Çok boyutlu tanrısal bilincinizin yeni bir kozmik gerçeğe uyanmasına aracılık eder.

Tetheva, manyetik alanda kozmik frekansların iyileştirici gücünü açığa çıkartarak, Fiziksel Zihinsel Duygusal ve Ruhsal bedenlerimizin tamamında "denge"ye gelmenizi mümkün kılar.

Tetheva, hem seans alarak deneyimleyebileceğiniz hem de yaşınız, eğitiminiz, beden durumunuz ne olursa olsun aynı zamanda eğitimini alıp kendinize ve çevrenizdekilere uygulayabileceğiniz ‘Pratik Eğitim’ formasyonundadır.

Tetheva, eğer bir Şifacıysanız sizi daha üst boyutlara taşıyacak, Şifacı olmak istiyorsanız içinizdeki Şifacıyı keşfetmenize, bu sayede ‘Yaşam Amacınızı’ aktive ederek, insanlığa hizmet etmenize rehberlik edecek.
Tetheva, Bil'mekten Ol'maya, Zihinden kalbe Geçişin Anahtarıdır.

"Şifacılık her insanda Yaratıcı tarafından ekilmiş, yeşermeyi arzulayan ilahi bir tohumdur. Her şey için bir şimdi vardır. Kim bilir belki de sizin için şimdi, bu kitabı elinizde tuttuğunuz an’dır."

Nihat Hacıfazlıoğlu Kitapları
35,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786052963166
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 294
Basım:
Ebat: 13x195 cm
Ağırlık: 294
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.