Tex Yeni Maceralar - 6

Uçuruma Giden Yol - Koruma Altında

Mauro Boselli, Tito Faraci

Kitap Açıklaması

Büyük bir mutlulukla söylüyoruz ki Teks Willer ile arkadaşlarının tadına doyulamayan ve  Türkiye'de hiç yayımlanmayan maceralarını da artık Çizgi Düşler yayımlıyor.

İşte sizlere Faraci'nin yazıp Cestaro Kardeşlerin çizdiği  "Koruma Altında" adlı güzel macera...

Uçuruma Giden Yol (Tex 615; yazar: Mauro Boselli; çizer: Leomacs) 
Amacına ulaşmak için cinayetler işlemeyi bile göze alan iki demiryolu şirketinin yarattığı bütün  o kargaşanın yanında, bir de kiralık katil Mondego ortalığı kan gölüne çevirmeye devam  etmektedir. Teks ve Kit, neler olduğunu anlamaya çalıştıkça, gördükleri rezaletin boyutları daha  artmaktaydı. Para hırsı insanın gözünü ne kadar kör edebilirdi? Kendi yolunda sapmayan usta  bir kiralık katil olan Mondego'yu bu pis işe kim bulaştırmıştı? Kahramanlarımız bütün bu  soruların cevabını bulabilecekler miydi?

Koruma Altında  (Tex 616; yazar: Tito Faraci; çizerler: Raul ve Gianluca Cestaro)  
Serüvenimiz bir bahar New Mexico'da küçük bir çiftlikte başladı. Teks, bölgeyi kasıp kavuran  azılı bir haydut çetesi olan Torrent kardeşlerden birini yakalayıp kasabaya götürür, ama bu olay  büyük bir sorunun sadece başlangıcı olur. Kasaba halkı ve şerifin gözü onlardan öyle  korkmuştur ki, adamı hapse atmak istemezler. Bu durumda Teks'in önünde yapılacak tek şey  kalmıştır: Jack Torrent'i civardaki kalelerden birine götürüp orada kanun güçlerine teslim etmek. Bu iş de çetenin saldırı tehditi altında yapılacak birkaç günlük yolculuk demektir. Korkaklarla dolu bir kasabadan kaç cesur adam çıkabilir dersiniz?Mauro Boselli Kitapları

40,00 ₺ %30
28,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Tex 615 - 616
ISBN: 9786054983728
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 224
Basım:
Ebat: 16x24 cm
Çevirmen: Zeynep Akkuş
Editör: Murat Sevgikuranlar
Ağırlık: 224
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.