The Book Of M: Kıyamet Başlıyor! (Ciltli)

Kıyamet Başlıyor

Peng Shepherd
6 kişi

Kitap Açıklaması

Doğaüstü bir felaketin hüküm sürdüğü bir dünyada geçen The Book of M, sevdiklerini kurtarabilmek için her şeyini feda etmek zorunda kalan bir grup insanın etkileyici hikayesini konu ediniyor.

Bir akşamüstü, Hindistan'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşanır. Sıradan bir adam gölgesini kaybeder ve bu olay tüm dünyaya yayılmaya başlar. Gölgelerini kaybedenler yepyeni güçlere kavuşsalar da bunun karşılığında ciddi bir bedel ödemek zorundadırlar: Bütün hatıralarını kaybetmek.

Ory ve karısı Max, ormanın derinliklerinde terk edilmiş bir otele sığınarak şimdiye kadar Unutuş'tan kaçmayı başarmışlardır. Ama bir gün yaşadıkları beklenmedik bir olay, tüm planlarını altüst eder. Ory ve Max'i oldukça tehlikeli bir yolculuk beklemektedir.

Bu kitap büyük bir özenle hazırlanmış, dünyanın sonunu anlatan bir gerilim romanı… Shepherd'ın beklenmedik gelişmelerle okuru şaşırttığı ve anılarımızın ne kadar değerli olduğunu bize ustalıkla anlattığı The Book of M, oldukça çarpıcı ve yaratıcı bir dille yazılmış.

USA Today

Peng Shepherd Kitapları
39,00 ₺ %30
27,30 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
75 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Dil: Türkçe
ISBN: 9786057583703
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: 3. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 448
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Melda Dinçel
Editör: Görkem Kankavi
Ağırlık: 448
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Sude Behret (20.06.2020)

    başlarda anlamakta cidden zorlandım çok fazla karakter var ve hepsi birbirine bağlanıyor ama konusu ve anlatımı büyüleyici

  • Damla Su Akardere (01.02.2020)

    güzeldi fakat kitap boyunca bu insanlar niye gölgelerini kaybediyor diye düşünüp durdum açıkçası o kısmı koymamaları büyük bir eksikti