The Circle Çember

Laura Day

Kitap Açıklaması

Şu anda kendiniz ve başkaları için hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirebilecek güçtesiniz. Kitabı açın ve Çember´e girin.
Siz sezgisel bir varlıksınız, hem şifacı hem de yaratıcısınız. Çember, insanlığa bahşedilmiş bütün yeteneklere sahip olduğunuzu kanıtlıyor.
İçinizdeki ve çevrenizdeki enerjiyi keşfedin. Belki varlığının farkına bile varmadığınız bu doğal enerji, doğru kullanıldığında olağanüstü bir değiştirme gücüne sahiptir. Çember size bu gücü kazandıracak!

Laura Day, olağanüstü niteliklere sahip olağanüstü bir insandır. Kendime inanmayı, sezgilerime kulak vermeyi bana öğreten kişi olduğu için benim hayatımda özel bir yeri vardır. Laura, bir kadın ve bir anne olarak, kendini insanları eğitmeye ve korkularından arındırmaya adamıştır. Demi Moore.

Sezgi, mistik bir güç değildir. Olayların nasıl gelişeceğine dair bir arka plan oluşumudur; olguları zihnimizde gizlidir. Sezgi mantıktır. Laura Day, sistematik bir yaklaşımla bu en önemli yetimize adım adım ulaşmamıza rehberlik ediyor. Dr. James Watson, Nobel Ödüllü bilimadamı
Çemberle istemenin gerçek gücünü ve değişime giden yolu keşfedeceksiniz.13,89 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: The Circle
ISBN: 9789759916787
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 160
Basım:
Ebat: 14x18 cm
Çevirmen: Murat İnceayan
Ağırlık: 220
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.