The Code - Şifre

Rakamların Kadim Sırları

Johanna Paungger

Kitap Açıklaması

Uluslararası çok satan yazarlardan Johanna Paungger ve Thomas Poppe, Batı Avrupa'nın Tirol dağları yerlilerinin nesillerdir uyguladığı, rakamların kadim sırlarını okurlarıyla paylaşıyor. Bu bilgiler ışığında doğum rakamlarınızın eşsiz anlamlarını keşfedecek ve hayatınızı dolu dolu yaşama fırsatı elde edeceksiniz.

Doğum rakamlarınız bir kasanın şifresi gibidir, içindekileri ancak şifreyi çözdüğünüzde görebilirsiniz. Doğum rakamlarınızın gücünü rakamların renkleriyle birleştiren Şifre'nin renk çarkı, doğum tarihinizin gizemini çözmenizi sağlar. Dengeli bir hayat sürmenizi, fiziksel ve duygusal huzura kavuşmanızı, sağlıklı ilişkiler kurmanızı kolaylaştırır. Kısacası gündelik hayatınıza anlam katar. Numeroloji ve rakamsal gizemlerin ötesine geçen Şifre, daha tatmin edici, daha sağlıklı yaşamak için yepyeni bir başlangıç yapmanızı, eski yüklerinizden arınmanızı ve bu bilgileri günlük yaşamınızda uygulamanızı sağlar.

"Kolay anlaşılır ve iyi düzenlenmiş bir metin, Holistik yaşama başlamak isteyen herkes için referans olacak niteliklere sahip."
NAPRA ReView

"Basit ama derinden gelen ve gündelik hayata kolayca uygulanabilen tarihöncesi bir bilgelik… Anlatılanlar o kadar doğru ki kitabın özellikle benim için yazıldığını düşünmekten kendimi alamıyorum."
Perry Finkelstein, bağımsız yapımcı, World Harmony Unlimited

"Şifre, ilk sayfadan itibaren sizi etkisi altına alıyor. Verdiği mesaj, geldiği dağlar kadar eski olmasının yanı sıra, doğan şafak kadar da yeni. Size kim olduğunuz, neden burada olduğunuz ve bu büyük yaşama nasıl ayak uydurabileceğiniz konusunda yol gösteriyor. Şifre, yaşamınızı ya da en azından dünya görüşünüzü değiştirebilir. Fakat sizi uyarmak isterim, kitabı bir kez elinize aldığınızda, bırakmak istemeyeceksiniz!"
Saskia Shakin, More Than Words Can Say'ın yazarı ve yaşam koçu

 Johanna Paungger Kitapları

42,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055675592
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 304
Basım:
Ebat: 155x23 cm
Çevirmen: Aksu Büyükatlı
Editör: Fulya Özkan
Ağırlık: 418
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.