Kitap Açıklaması

Dünya'nın En Kapsamlı ve En İyi Kardiyoloji Kaynağı 2014 Türkçe "
KARDİYOLOJİ'NİN DÜNYADA 1. SIRADA REFERANS GÖSTERİLEN ESERİ

Güvenilir, temel taşı olan kardiyoloji kaynağı- en son klinik bakış açılarını yansıtması için kapsamlı olarak güncellendi.

On üç baskı boyunca Hurst's the Heart bu branştaki güncel bilginin temelini temsil etti. Tüm dünyadan kardiyologlar, kardiyoloji asistanları ve dahiliyeciler hastalarında sonuçları en iyiye getirmek için bu kitabın uzmanlığı, kapsamının genişliği ve klinik anlamlılığına güvendiler. Hurst's the Heart eserinin 13. Baskısı 19 yeni bölüm ve her biri kendi içerik alanlarında uluslararası Kabul gören uzmanlar olan 59 yeni yazar ile birlikte standartları belirleme geleneğini sürdürüyor.

Zenginleştirilmiş, okuyucu dostu bir desen sunan yeni baskı bilinmesi gereken klinik gelişmeler yanında dünya genelindeki kardiyologlar için giderek daha yaşamsal olmaya başlayan konuları da kapsıyor. Daha önceki baskılarda olduğu gibi elde bulunan en tam kardiyoloji gözden geçirmesini ve bunun yanında kanıta dayalı tıp, sağlık sonuçları ve sağlık kalitesine yeni bir odaklanmayı bulacaksınız.

Bu baskıda yeni olanlar:

1548 adet tam renkli resim ve 578 tablo 

Eşlik eden görüntü bankası CD'si- dersleri ve sunumları zenginleştirmek için mükemmel şekilde zenginleştirecek

Kardiyovasküler tıpta kalite ve hasta güvenliğine daha fazla odaklanma

Kardiyovasküler tıpta uyku bozuklukları, çevre ve kalp hastalıkları, kardiyak transplantasyon, kardiyolojide maliyet-etkin stratejiler, kardiyovasküler tıpta bakım kalitesini artırmak, kardiyovasküler tanı ve tedavide kanıta dayalı karar verme, akut koroner sendromlarda güncellenmiş farmakolojik stratejiler ve daha fazlasını kapsayan çok sayıda yeni bölüm ve katkı yapan yeni yazarlar

Yeni çalışmalar, yeni tanı ve tedavi yöntemleri ve en son klinik uygulama kılavuzlarını kapsayan 2 yıllık güncelleme disiplini.370,37 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Türü: Akademik
ISBN: 9789752775411
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 2664
Basım:
Ebat: 195x275 cm
Çevirmen: Ömer Kozan
Ağırlık: 7114
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.