Tılsımlı Türbe

Mustafa Çakmak

Kitap Açıklaması

MİT, güzel bir iş çıkarmış ve sağlam bir takiple çok büyük bir işi kontrol altına almıştı. Bu işi tam anlamı ile takip ettiklerinde perdenin arkasında nelerle karşılaşabilirlerdi? Bu operasyonda; Örgüt, vali, ülkenin en zengin adamı Maryüs, uyuşturucu kaçakçılığı, ajanlar, din görevlisi Ehud, arkeolog Grimwig, kendi ülkesinde devletinin yasakladığı işlerle uğraşan bir antikacı gibi zengin ve karanlık bir yelpazesi vardı. Burada dönen oyunları zaman gün yüzüne çıkarırken oyundaki karanlık kahramanlar, oyunun kirli sahnesinde kalabilmek için son kozlarını oynayacaklardı.

Sahnenin en önemli yerinde Ömer vardı. Güzel ve akıcı bir yaşamın içerisinde yer almak isteyen Ömer, kendi yaşam kalitesini arttırmak adına Tolga ile başladığı ortaklıkta kurumunun imkânlarını kullanmakta ne kadar haklıydı? İnsanı hayatta güç sahibi yapan gerçekler nelerdir? Para için mücadele etmek insanı ne kadar insan yapar? Ailesi için mücadele eden her insan yanlışları doğru olarak mı kabul eder? Toplumun ve kurumun değer yargılarıyla çatışmaya giren bir adamın nefes kesen mücadelesinin yanında kendi hayatımızı da sorgulamanın gerekli olduğunun bilincine varacaksınız.
Mücadelenin sadece maddi anlamda olmadığı manevi çatışmaların da merkezinde olan günümüz insanının parayla ve kumarla imtihanını anlatan, sürükleyici romanda kendinizi bir anda farklı bir dünyanın içerisinde bulacaksınız.

Hayat size monoton gelmeye başlamışsa, bu roman size renk katacaktır.Mustafa Çakmak Kitapları

23,15 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786054424122
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 420
Basım:
Ebat: 145x21 cm
Ağırlık: 478
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.