Toprağın Sonu

Elise Kova
Yabancı Yayınevi

Havanın gücüyle uyanmış bir kadın, ateşle terbiye edilmiş bir asker, kandan doğmuş bir silah..

Vhalla Yarl, Kuzey’deki cepheye ulaşmıştı. Kan ve ateşle imtihanından sonra Solaris İmparatorluğu’nun vereceği bu son savaşta kendini her şeye hazırlamıştı. Artık karşısındaki seçenekler kölelik ya da özgürlük değildi. İmparator hâlâ Vhalla’nın kaderini demir yumruğunda tutuyor ve Havagüdücü’nün hayatta kaybedebileceği her şeyi, her an bırakmak üzere uçurumun üstünde sallandırıyordu.

Vhalla’nın, hayatına yön veren her şeyden uzaklaşması ve tamamen kendine ve gücüne odaklanması gerekecek fakat bu hiç de kolay olmayacaktı.

“Hava Uyanıyor serisindeki romanlar gittikçe heyecanlı bir hal alıyor. Serinin hayranları bu hikâyeden çok memnun kalacak!”

- Michelle Madow, Elementals Serisi’nin yazarı

“Bu hikayenin devamına aşık oldum. Bir oturuşta bitirdim.”

- Pens & Parchment

Elise Kova Kitapları
42,00 ₺ %25
31,50 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786052177419
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 344
Basım: Kasım 2018

Elise Kova Hakkında

Elise Kova, Edebiyat, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Hava Uyanıyor kitabının yazarıdır. Elise Kova kitapları; Yabancı Yayınevi aracılığıyla ki...

Toprağın Sonu Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Rüzgar Doğan (08.11.2018)

    Toprağın Sonu kitabının adı gibi gerçekten de toprağın sonunu getiren fantastik bir eser. Kurgusu ve akıcılığı kitabın nasıl bittiğini anlamamanıza vesile olacaktır. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.