Türkiye Ermenileri Tarihi 1461-1961

Levon Panos Dabağyan

Kitap Açıklaması

Bu kitap öncelikle ''Ermeni Örgütleri''nin işine gelmez. Çünkü; Ermeni Milleti'nin ''Milli varlığını'' doğrudan ''Türk Milletine'' medyunolduğunu hemen her Türk-Ermenisi ve Dünya Ermenileri okuyabilme fırsatını bulacaklar. Görecekler ki Ermeni Milletine ''Haçlı Milletler'' değil, bizzat İslam Türk Milleti hemen her şekilde imkan tanımış ve ona sahip çıkmıştır. İşte bu durum; dün olduğu gibi, günümüzde de aynı senaryoları sahneleyen ''Dünya Emperyalist Devletleri''ni de ziyade rahatsız edecektir.

Dolayısıyla Müslüman camiadan da aleyhte çatlak sesler çıkacak ve ''Nüfus cüzdanı'nda '' Müslüman'' yazmasından gayrı, ne müslümanlıkla ve ne de Türklükle hiçbir bağı olmayan bir takım emperyalist uşaklar da aynı menfi propagandalara girişeceklerdir.

Ancak, bütün bunlar hiçbir surette bizleri etkileyemeyecektir. Zira, bizler Aziz vatanımız Türkiye'ye mideden bağlı değiliz. Bizim Şiarımız; ''Vatanımız Türkiye'nin Milli menfaatleri aşkına''icab ederse, şehit olabilmektedir.

Binaenaleyh, hemen hiçbir güç veya kuvvet bizleri durduramayacaktır. Değerli okuyucularımızın ellerine almış oldukları bu naciz eserde; Ermeni Milleti; mitolojisinden, günümüze ''hemen her yönü ile ele alınmış ve birinci derecede kaynakların ışığında hemen hiçbir yönüne şu veya bu şekilde ''şahsi fikir'' katmadan aynen sunulmuştur.

Siyasilerimizin ve bir takım basın ve TV'lerin kendi istedikleri gibi göstermeye çalıştıklarından, adeta bir öcü durumuna getirilmiş olan ''Türkiye Ermenileri''ninasıl çehrelerini günümüz insanı bu eserde görülebilecek, şu veya bu inanç uğruna ne yaman yanlışlar meydana getirildiğini açıklıkla görüp, ona göre değerlendirecektir.''

- Levon Panos DabağyanLevon Panos Dabağyan Kitapları

58,00 ₺ %30
40,60 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786053261797
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 736
Basım:
Ebat: 14x21 cm
Ağırlık: 736
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.