Uçlarda Yaşayanlar - Dişi Narsisizm

Kabul Görmeye Olan Açlık

Barbel Wardetzki

Kitap Açıklaması

Uçlarda yaşamak… Siz de aslında güvensiz oldukları halde kendilerini özgüven sahibi gösteren kadınlardan mısınız? Kendiniz hakkındaki kanaatiniz değersizlik duygularından birden büyüklük fantezilerine mi dönüşüyor? Sevilmek ve görülmek için özel olmanız gerektiği hissine mi sahipsiniz? Durum böyle ise, bu kitap sizin için bir anahtar olabilir.
Pek çok kadın sağlam bir öz değer duygusuna sahip değil. Dışarıya karşı kusursuz, kendine güvenen bir görüntü vermelerine rağmen, bunun ardında kendilerini yaralı, güvensiz ve değersiz hissediyorlar. Bu yüzden güveni zayıf kadınlar özellikle performans, mükemmeliyetçilik ve çekicilikle kendilerine çizdikleri ideale uymaya çalışıyorlar. İncinme, reddedilme veya eleştiri karşısında çok çabuk tedirgin oluyor ve sevilmediklerini düşünüyorlar. Hal böyle olunca ilişkiler, terk edilme korkusu ve tamamen ele geçirilme korkusu arasında uç noktalarda gidip geliyor.
Eski çözülmemiş çatışmaların anlamlı bir yaşama nasıl engel olduğunu ve bunların nasıl üstesinden gelinebileceğini bu kitaptan öğreneceksiniz.Barbel Wardetzki Kitapları

20,37 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Weiblicher Narzissmus Der Hunger Nach Anerkennung
ISBN: 9789753226011
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 262
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Çevirmen: Feyza Sarper Öztürk, Mukaddes Öğünmez
Ağırlık: 251
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.