Uyan - Yeni Çağın Bilincine Hazırlık Kitabı

Özden Yılmaz
Doğan Novus

Kuantum Mekaniği ile Bilimin Ötesindeki Hakikat

Şu an bu kitabı elinde tutuyorsun, çünkü artık içindeki eksiklikleri Tamlığa dönüştürme zamanı geldi... İnsanlığın yüzyıllarca beklediği Özel olma hissini her yerde her an hissetme zamanı geldi. Çünkü artık tüm değersizliklerinden sıyrılarak Özüne uyanma zamanı geldi!  Bu dünyanın nimetleri, kaynakları Yaradan'ın tüm insanlığa bir armağanıdır!.. Yeni bilinçte haktan, adaletten, sahip olduğun kaynağından mahrum kalmak istemiyorsan, İnançla bağlı olduğun alana geçmelisin, yani özüne dönmelisin! Peki inanç nedir? Nasıl inanca bağlı kalarak yeni bilinçte sahip olduğun kaynaklarına, haklarına ulaşabilirsin? İşte tüm bunların cevaplarını bu kitap ile bileceğiz! Bu yüzden idrak etmeden körü körüne bağlıymış gibi yapmaya çalıştığımız tüm inançsızlıklarımızdan sıyrılarak "inancın" tam olarak ne olduğunu artık idrak edeceğiz!.. Artık Yaradan'ın Özkimliği ile bilimin ötesi birleşiyor! Çünkü artık insanlığın Yaradan'ın evrendeki sistemi olan "Zıtlıkların Sistemi"ni idrak etme zamanı! Artık Hak zamanı, adalet zamanı yani İnanç zamanı! Ayırdıklarınızı, yargıladıklarınızı birleştirme, Bir ederek idrak etme zamanı. Şükür... 

19,00 ₺ %25
14,25 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786050952292
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 182
Basım: Mayıs 2018
Ebat: 13.6x21

Özden Yılmaz Hakkında

Özden Yılmaz, İnsan ve Toplum, Kişisel Gelişim kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Uyan - Yeni Çağın Bilincine Hazırlık Kitabı kitabının yazarıdır. Ö...

Uyan - Yeni Çağın Bilincine Hazırlık Kitabı Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Efe Aybar (25.06.2018)

  Fark ettim ki bir kitabın popüler olması herkesin seveceği anlamlarına gelmiyor. Uyan Yeni Çağın Bilincine Hazırlık çok fazla haz aldığım bir kitap olmadı. Okumuş olmak için okudum desem doğru olacak.

 • Koray Erbulak (21.06.2018)

  Uyan Yeni Çağın Bilincine Hazırlık bir iç yolculuk, kendini tanıma, tamamlanma gibi derin konuları ele alıyor.

 • Meriç Taşlı (19.06.2018)

  Uyan Yeni Çağın Bilincine Hazırlık kitabına kişisel gelişim kitabı demek haksızlık olur diye düşünüyorum. Kidega sayesinde satın aldığım kitap bittikten sonra bir çok konuda arındığımı hissettim.

 • Tuna Nalbantoğlu (18.06.2018)

  Uyan Yeni Çağın Bilincine Hazırlık Kitabı 10 puan üzerinden 10 verdiğim bir kitap.

 • Berkay Nebioğlu (11.06.2018)

  Yeni Çağın Bilincine Hazırlık Kitabı ile uzun zamandır içimde eksik olan öz benliğimi kazanmış oldum. Son zamanların en iyi kişisel gelişim kitapları arasında yer almalı bence.