Vahşi Yaşam-Aldatıcı Dikenler

Kirpiler, Kobaylar, Köstebek Faresi

Amy-Jane Beer, Pat Morris

Kitap Açıklaması

Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD'niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Aldatıcı Dikenler'de; kirpiler, kobaylar ve köstebek fareleri ile ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Aldatıcı Dikenler kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.
Vahşi Yaşam Aldatıcı Dikenler DVD'sinde ise, hayvanların kendilerini yırtıcılara karşı nasıl savunduğunu görerek, kışın soğuğundan korunmak amacıyla kış uykusuna yatan türlerin uyumak için güvenli bölgeleri nasıl bulduklarını ve vücutlarının bu koşullara nasıl dayandığını izleyeceksiniz.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery'nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD'leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.Amy-Jane Beer Kitapları

29,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752308473
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 72
Basım:
Ebat: 13,5x19 cm
Editör: Semih Tezel, Deniz Karakaş
Ağırlık: 72
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.