Vahşi Yaşam-Primatlar

Maymunlar, Şebekler, İpek Maymunlar, Lemurlar

Amy-Jane Beer, Pat Morris

Kitap Açıklaması

Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD'niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Primatlar'da; maymunlar, şebekler, ipek maymunları ve lemurlarla ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Primatlar kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahşi Yaşam Primatlar DVD'sinde ise, goril, yarasa kulaklı tilki ya da koati gibi türlerin kardeşleriyle oynarken nasıl hayatta kalmayı da öğrendiğini izleyecek ve şempanze türlerinin avlanmak için hangi aletleri kullandığını göreceksiniz.
Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery'nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD'leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.Amy-Jane Beer Kitapları

29,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752308398
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 72
Basım:
Ebat: 13,5x19 cm
Çevirmen: Mustafa Kın
Editör: Semih Tezel, Deniz Karakaş
Ağırlık: 285
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.