Vahşi Yaşam-Tünel ve Baraj Mühendisleri

Kunduzlar, Sincaplar, Amerika Sincabı

Kolektif

Kitap Açıklaması

Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD'niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Tünel ve Baraj Mühendisleri'nde; kunduzlar, sincaplar ve Amerika sincabı gibi kemirgenlerle ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Tünel ve Baraj Mühendisleri kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.
Vahşi Yaşam Tünel ve Baraj Mühendisleri DVD'sinde ise, nehirlerin akışını dahi değiştirebilecek güce sahip inşaat ustaları olan kunduzların yaşamına tanıklık edecek ve Vahşi Batı'da yer altı şehirleri inşaa eden çayır köpeklerinden, buzlu kuzey yalıyarları üzerindeki kutup martılarına kadar yukarıdaki ve aşağıdaki yaşamları keşfedeceksiniz.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery'nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD'leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.29,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752308459
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 72
Ebat: 13,5x19 cm
Çevirmen: Süleyman Genç
Editör: Semih Tezel, Deniz Karakaş
Ağırlık: 286
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.