Vahşi Yaşam-Uçamayan Kanatlılar

Deve Kuşları, Sülünler, Hindiler, Toylar

Kolektif

Kitap Açıklaması

Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD'niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Uçamayan Kanatlılar'da; deve kuşları, hindiler, sülünler ve toylar ile ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Uçamayan Kanatlılar kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

Vahşi Yaşam Uçamayan Kanatlılar DVD'sinde ise, kuşlar, yarasalar, böcekler, alklar ve deve kuşları gibi uçabilen ve uçamayan kanatlı türlerle tanışıp, soylarının devamlılığını sağlamak için hayvanların çiftleşme dönemlerinde sergiledikleri ilginç davranışları izleyeceksiniz.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery'nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD'leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.29,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752308527
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 72
Ebat: 13,5x19 cm
Çevirmen: Ümit Şensoy
Editör: Semih Tezel, Deniz Karakaş
Ağırlık: 290
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.