Vahşi Yaşam-Vahşi ve Evcil Kemirgenler

Fareler, Sıçanlar, Tarla Farelerei ve Diğer Kemirgenler

Amy-Jane Beer, Pat Morris

Kitap Açıklaması

Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD'niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Vahşi ve Evcil Kemirgenler'de; fareler, sıçanlar, tarla fareleri ve diğer kemirgen türlerle ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Vahşi ve Evcil Kemirgenler kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.
Vahşi Yaşam Vahşi ve Evcil Kemirgenler DVD'sinde ise, sinekkuşları ve cüce şempanzeler gibi çok küçük canlıların sahip olduğu avantajları izleyip, dev kemirgenlerden uluyan maymunlara, deve kuşlarından tüylü tespih böceklerine kadar bin bir çeşit hayvan türüne ev sahipliği yapan Güney ve Orta Amerika kırsallarına uzanacaksınız.

Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery'nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD'leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.Amy-Jane Beer Kitapları

29,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752308466
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 72
Basım:
Ebat: 13,5x19 cm
Çevirmen: Kıvanç Badur
Editör: Semih Tezel, Deniz Karakaş
Ağırlık: 284
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.