Vazgeçebilmek

Guy Finley
11 kişi
Kidega'nın Vazgeçebilmek Kitap Yorumu
Bağımlılıklarımız kim olduğumuzu belirler. Olmak istediğimiz kişiyle aramızda duran engelleri nasıl yıkabiliriz? Bir eşyadan, bize zarar veren bir insandan nasıl kurtuluruz sorusunun cevabını Guy Finley Vazgeçebilmek adlı kitabında veriyor. Anksiyete ve depresyonla savaşınızda sizlere güç verecek ve yaşam kılavuzu olabilecek nitelikte bir eser Vazgeçebilmek.

Kitap Açıklaması

Değişmeye hazırsanız, işte cevabınız!

Gelmiş geçmiş en çok satan kişisel gelişim kitaplarından biri olan Vazgeçebilmek mutluluğa giden yolda yanınızda bulundurabileceğiniz en güvenilir kılavuz.

Sizi mutluluktan alıkoyanlar neler bir düşünün. Ve hepsinden vazgeçin gitsin. Söylemesi kolay ama yapması değil, öyle mi?

Guy Finley bu kitapta adım adım mutluluk ile aramızda dikilip duran o duvarı nasıl yıkacağımızı, vazgeçmemiz gerekenleri nasıl bırakacağımızı ve nasıl özgürleşeceğimizi anlatıyor.

Vazgeçebilmek’i okurken öfke, kin, kaygı, suçluluk duygusu ve daha pek çok olumsuz düşünceden arındığınızı fark edecek ve her sorunun cevabının yine sizin içinizde olduğunu göreceksiniz. Gerçek yaşamöyküleri, içten diyaloglar ve zihni çalıştıran sorular zaten içinizde barındırdığınız gücü ve duygusal özgürlüğü size geri verecek.

Guy Finley Kitapları
28,00 ₺ %30
19,60 ₺
1 günde kargoda
75 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786053112273
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 304
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 304
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Betül Çelik (24.10.2019)

    Başucu kitabı

  • Emel Gürmen (23.10.2019)

    Tek kelime ile muhteşem bir kitap.