Kitap Açıklaması

Bu kitap asırlarca zor alım olarak tanımlanan, ödeyenlere ve toplayanlara öyle öğretilen verginin yeni bir tanımını ortaya koyuyor. Pür ekonomik açıdan ya da kişisel menfaat penceresinden bakıldığından kimsenin ödemek istemeyeceği verginin nasıl isteyerek, gönülden ödenebilecek bir duruma getirilebileceğini anlatıyor.

Özel sektör alanında gelişen yönetim tekniklerini ; etkinlik, verimlilik ve kalite kavramlarını kamuya adapte etme yolunda piyasa ekonomisinin ilkelerinden yararlanan yazar, şimdi ise bu kitapla özel sektörden alıp kamuya uyarladığı bazı düşünceleri bu kez kamudan özel sektöre adapte etmenin yollarını ortaya koymaya çalışıyor.

Karyağdı bu kez satılması çok zor bir mala alıcı bulmaya çalışanların deneyimlerini, yaklaşımlarını 'vergi satma' bağlamında kamudan özele aktarmak istiyor. Bu açıdan bakıldığında bu kitap hem bir pazarlama-satış kitabı hem de vergi uygulayıcıları için sosyo-psikolojik bir başucu eseri niteliğinde. Bir başka ifadeyle bu kitap, yetkinlik alanının dışında bir alana bakıp oradan kendi ilgi alanına neleri götürebileceğini araştıranlar için de bir kaynak olma arzusunda.

Biraz iddialı olacak ama ; pazarlama ve satışta yeni arayışlar içinde olanlar iin 'en zor ürün en zor alıcıya nasıl satılı ?' sorusunun cevabı bu kitapta paylaşılıyor.30,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786059146135
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 156
Basım:
Ebat: 14x20 cm
Ağırlık: 156
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.