Web Kuralları İnternet, Tüketici Tercihlerini Ne Yönde ve Nasıl Değiştiriyor?

Tom Murphy

Kitap Açıklaması

"Müşteri velinimetimizdir" günlerinde, bir satıcı için anlayışlı ve güleryüzlü olmak hayati önem taşırdı. En iyi mal ve hizmeti en ucuza almak isteyen müşteri her zaman haklıydı. O bir kraldı, kraliçeydi. Bu gerçeğe itibar etmeyen satıcılar yok olmaya mahkumdu.

Bugün milyonlarca insan, satıcıların yüzünü bile görmeden alışveriş yapıyor. Web'de gezinen milyonlar, hava durumunu, borsayı, maç sonuçlarını ve haberleri takip ediyor. Oyun oynuyor, sohbet ediyor, araştırma yapıyor. Modern hayatın giderek artan bir bölümü Web'de geçiyor.

Pek yakında, Web üzerinden, vergiler ödenecek, seçimlerde oy kullanılacak, detaylı tıbbi muayeneler gerçekleştirilecek.

Bütün bunlar gücün el değiştirmeye başladığının göstergeleri. Enformasyon, çağımızın en büyük gücü ve artık bu güç büyük şirketlerden tüketicilere doğru akmaya başladı. Artık kuralları tüketici belirliyor.

Web Kuralları adlı bu kitabında Tom Murphy, bu büyük hareketin etkilerini inceliyor. İş dünyasında, medyada, finans alanında, sağlıkta, eğitimde, eğlencede, siyasette bizi nelerin beklediğini gösteriyor.

Bu değişimi bütün boyutlarıyla görebilmek koley değil elbette. Bu kitapta Murphy ile birlikte resmin bütünün tamamlamaya çalışan başkaları da var.Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9799758378233
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 289
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 289
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.