X Force - 2 : Tanıdık Hayaletler

Christopher Yost, Craig Kyle

Kitap Açıklaması

En Büyük Tehlike Geçmişleri Olabilirdi...

X-Men, her zaman için bir bütün olarak insanlığın ve mutantların geleceğini korumak için var olmuştu. Fakat mutantların gizli takımı X-Force, gözlerini geleceğe çevirmeye can atıyor olsa bile henüz geçmişleriyle işlerinin bitmediğini de öğreniyorlardı.

Gezegendeki tüm mutantların hayatı için tehdit oluşturan ölümcül Miras Virüsü kaybolduğunda, X-Force hararetli yeni görevlerinin ortasına düşmüştü. Wolfsbane ve Archangel, hasarlı ve şiddet dolu geçmişleri yüzünden birbirlerinden başlayarak önlerine çıkan her şeyi parçalayacaklarmış gibi görünürken, Wolverine ve X-23 de takımı bir araya tutmaya çalışmaktadır.

O sırada, mutant düşmanı cyborg Bastion, X-Men tarihinde mutantlara yönelik en büyük tehditleri eski konumlarına yerleştirip aynı düşmanca nefret söylemlerini bir kez daha kustururken, ufukta kara bulutlar toplanmaktaydı. Mutant ırkının geleceğini korumak için X-Force ekibinin üyeleri önce tanıdık hayaletleriyle yüzleşmek zorundalar.

Bu ciltte Craig Kyle ve Christopher Yost'un yazdığı; Mike Choi, Alinsa Urusov ve Clayton Crain'in resimlediği X-Force #7-11 arası sayılar toplanmıştır.Christopher Yost Kitapları

34,00 ₺ %30
23,80 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786054983780
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 120
Basım:
Ebat: 155x24 cm
Çevirmen: S. Emre Taşkıran
Editör: Murat Sevgikuranlar
Ağırlık: 322
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.