X Force Necrosha

Korku Hükümdarlığı

Christopher Yost, Craig Kyle

Kitap Açıklaması

Psişik vampir Selene, tanrılığa yükselmesine yetecek kadar ruhu tüketmek üzere gözü dönmüş bir arayış içinde. X-Force, onun planlarını ne pahasına olursa olsun bozmaya hazırsa da, Siyah Kraliçe, teraziyi kendi lehine kaydıracak destek kuvveti çağırmış durumda: X-Force'un eski dostları ile düşmanlarından oluşan ve Eli Bard'ın ona sunduğu tekno-organik virüs sayesinde yapay bir hayata dönmüş ölü mutant ordusu. Selene'in yeni uşakları arasındaki önde gelen isimler de eski X-Men ve X-Force üyesi Caliban ile Warpath'in ağabeyi Thunderbird.

X-Force, tanıdık yüzlere karşı tüyler ürpertici bir savaş verirken Selene, asıl planını devreye sokuyor. Genosha'nın nüfusunun tamamını kurban edebilmek için diriltiyor. X- Force, onu durdurabilecek tek silahı zamanında bulabilecek mi yoksa dünyayı ölüm ve hiçlik mi ele geçirecek?

Craig Kyle ve Chris Yost'un yazdığı, Clayton Crain'le birlikte Ibraim Roberson, Gabriel Hernandez Walta, Leonardo Manco, Kalman Andrasofszky ve Mateus Santolouco'nun resimlediği bu ciltte, X-Force serisinin #21-25 arası sayıları ve X-Necrosha: The Gathering ile X-Necrosha özel sayıları bir araya getirilmiştir.Christopher Yost Kitapları

40,00 ₺ %30
28,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786059564403
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 190
Basım:
Ebat: 155x24 cm
Çevirmen: Emre Taşkıran
Editör: Sinan Okan
Ağırlık: 190
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.