Yaşamak İçin Ye

Joel Fuhrman

Kitap Açıklaması

"Eğer bu diyete kendinizi adarsanız etkili olacağından hiç kuşkum yok"
- Dr. Mehmet Öz (kitabın önsöz yazarı)

Hızlı ve sürekli kilo kaybı için harika ve besleyici bir program.

Yaşamak için ye, hızlı kilo vermek için oldukça etkili ve bilimsel olarak ispatlanmış bir yöntem sunuyor. Dr.Fuhrman'ın devrimsel altı haftalık planı'nın anahtarı oldukça basit:
Sağlık = besinler / kaloriler
- Yediğiniz gıdalardaki besin kalori oranı yüksek olduğunda kilo veriyorsunuz. Ne kadar besleyici gıda yerseniz o kadar az oranda yağ, tatlı ve yüksek kalorili gıda ihtiyacı hissediyorsunuz.
- Yaşamak için ye, sizin daha uzun yaşamanıza, ilaçlara olan bağımlılığınızın azalmasına ve sağlığınızın gelişmesine yardımcı olacaktır. Yemek yeme tarzınızı tamamen değiştirecektir.
- Sağlıklı bir şekilde kilo veren ve hayatı tahtit edici hastalıklardan kurtulan insanların ilham verici başarı hikayelerini (fotoğraflarıyla birlikte), güncel bilimsel araştırmaları, yeni tarifleri ve yemek fikirlerini ve çok daha fazlasını içermektedir. "Yaşamak için ye" ile birlikte hayal ettiğinizin ötesinde kilo verecek ve bu kilonuzu koruyabileceksiniz.

"Hayatı kilo vermesine bağlı olan hastalarım olduğunda Dr.Joel Fuhrman'a yönlendiriyorum"
-Dr. Mehmet Öz

"Dr. Fuhrman'ın formülü çok basit, güvenli ve sarsılmaz"
-Body and Soul

"Yaşamak için ye, açık, doğru ve faydalı. Eğer kilo vermek istiyorsanız ya da bu sağlığınız için gerekliyse, hayatınızın geri kalanı boyunca ince ve sağlıklı olmak için yapmanız gerekenleri bu kitaptan öğrenebilirsiniz."
- John Robbins, The Food Revolution'un yazarı

"Çoğu diyet kitabı kanıtlanmış fizyolojik bulgulara dayanmıyor. Kafamdaki bütün çelişkiler bu kitabı okuyunca son buldu. Diyet kitapları konusunda son sözü bu kitap söyleyecek ve hastalarıma bu kitabı önereceğim."
- Prof.Dr. Thomas Davenport, Harvard Üniversitesi

"Dr. Fuhrman'ı görmeye gitmem konusunda ısrar ettiği için kızım Geri'ye teşekkür borçluyum. Bana yardım edebilecek biri varsa, o kişinin Dr.Fuhrman olduğunu söylüyordu. Haklı çıktı. 25 yıl ensülin kullandıktan sonra, birkaç gün içinde ensülin kullanmayı tamamen bıraktım. Harika bir hastaydım ve Dr.Fuhrman'ın söylediklerini aynen yaptım; sonuç buna değdi. 30 kilo verdikten sonra iki yıldır hiçbir ilaç kullanmıyorum. Bütün bunları ona borçluyum.
- Gerardo Petito (Dr.Fuhrman'nın Hastası)

DR. Joel Fuhrman:
Dr. Joel Fuhrman uzman bir aile hekimi olmasının yanı sıra besinsel ve doğal yöntemlerle hastalıkları önlemekte uzmanlaşmış bir besin araştırmacısıdır. Diğer kitapları arasında Sağlık için ye, Çocuğunuzu hastalıklardan koruyun bulunmaktadır. New Jersey'de yaşamakta ve özel muayenehanesinde çalışmaktadır.25,93 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789756435090
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 310
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 310
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.