Yatak Islatma Probleminin 101 Yolu

Ronald Backbone

Kitap Açıklaması

Yatak Islatma evinizde bir sorun haline gelirse ne yaparsınız?

Bir çocuk sık sık yatağını ıslattığında nedeni ya teşhis konmamış bir sağlık sorunu ya da fiziksel etkilerdir. Ebeveyni olarak, siz de çocuğunuzun yatağını ıslatmasına engel olmak için, ne sorunu olduğunu öğrenmek istersiniz.

Maalesef aileleri çocuklarının neden yataklarını ıslattığını tespit etmeye çalışmaktan alıkoyan birtakım şeyler vardır.

Yatak Islatma Problemini Çözmenin 101 Yolu sayesinde çocuğunuza yatak ıslatma sorununu aşmasında yardımcı olabilmeniz için gereken araçlar ve ipuçlarına sahip olacaksınız. Kitabın ipuçları şeklinde düzenlenmiş olması sayesinde her seferinde kolaylıkla bir iki ipucu okuyabilir, ayrıca yatak ıslatmaya son vermede etkili olabilecek birçok fikri hayata geçirebilirsiniz. Hatta bu kitapta yatak ıslatma hakkındaki gerçekler ile çocuğunuzun yatağını ıslatmasına bir son vermek adına bilinçli seçimler yapmanızda faydası olacak son araştırmalar yer alıyor.

Başarılı ebeveyn terapistlerden ve pedagoji konusunda dünya çapında bir uzman olan Profesör Ronald Backbone, çocuklara dair sorunlara net ve pratik çözüm önerileriyle sağladığı ünü hak ettiğini bu kitabıyla da bir kere daha gösteriyor.

Ronald Backbone Kitapları
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: 101 Tips To Stop Your Child's Bedwetting Forever
ISBN: 9786055831622
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 135
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Ruhiye Erulaş
Ağırlık: 135
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.