Yavrusunu Bulalım Kartlarım

21+ Ay 20 Kart - 40 Resim

Kolektif

Kitap Açıklaması

Q Bebek Ürünlerimiz

Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir.

Bu temelde setlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üzere www.qbebek.com portalımızdan ücretsiz olarak ailelerimizin kullanımlarına sunulan için üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.

Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Q Bebek Yavrusunu Bulalım Kartlarım Kullanım

Q Bebek Yavrusunu Bulalım Kartlarım 21 ay ve üstü bebeklerimiz için hazırlanmıştır.

Setimiz 20 kalın karton kart ve 40 illüstrasyondan oluşmuştur.

1. Grup anne hayvanlar

2. Grup saklı yavru hayvanlar

Kartların kullanımına istenilen hayvandan başlanabilir. Herhangi bir sıralama yoktur.

Ön yüzlerdeki anne hayvanlar hakkında bebeğinizle konuşabilir, ona ismini, yaşadığı yer, yemeği gibi detayları sorulabilir ya da siz anlatılabilirsiniz. Ayrıca hayvanların sesleri ve hareketlerini de taklit edebilirsiniz.

Daha sonra anne hayvan kartı gösterilip ilgili yavru hayvan kartı ile birkaç yavru hayvan kartı ile birlikte açık olarak bebeğinizin önüne koyulur ve haydi yavru… bulalım denilerek bebeğin önce doğru kartı bulması daha sonra da kartın içinden saklı yavru hayvanı bulması sağlanır.

Karakterlerdeki sevimlilik ve renklerdeki canlılık bebeğinizin dikkatini kolayca çekebilmenizi sağlayacaktır.

Ayrıca uygulayabileceğiniz birçok etkinlikle çalışmalara devam edebilir ve bebeğinizin dil gelişimi, bilişsel gelişimi ve görsel dikkat gelişimlerine destek olabilirsiniz.

Kartların bebek ve çocuklarımız tarafından ağıza alınamamasına ve kendisine zarar verecek şekillerde kullanılmamasına lütfen dikkat ediniz.

Q Bebek Yavrusunu Bulalım Kartlarım ailelerimiz , okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.48,00 ₺ %34
31,68 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 3990000021085
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Karton
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 20
Basım:
Ebat: 12,5x11,5 cm
Ağırlık: 500
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.