Yazmaya Devam Et

Ercüment Cengiz
Everest Yayınları

“Gırnatacı” romanıyla edebiyat çevresinin ve okurların dikkatini çeken, “Çellocu” ile bunu pekiştiren Ercüment Cengiz “Yazmaya Devam Et” romanında insan ruhunun karanlık noktalarına, kara deliklerine çeviriyor kaleminin ışığını. Hiçbir sorunu yokmuş gibi görünen ünlü kalp cerrahı Sarp Özkan bunaldığı rutin yaşamının dışına çıkmak için daha önce denemediği bir yol seçer ve roman yazmaya girişir. Yaşamın gerçeğini kurgunun gerçeği ile değiştirmeye kalkışarak, romanındaki kişilerin dolaştığı hayali mekanlarda dolaşarak ruhundaki ağrıları bu yolla dindirmeye çalışır. Ancak hiçbir şey düşündüğü gibi olmayacak, bir aşkın ve tutkunun güdümünde kendine yabancılaşırken tükenişe giden bir yola girecektir. İçsel depremleri hassasiyetle kaydeden, okurunu da bu dünyaya çeken Ercüment Cengiz, sarsıcı romanıyla bir okuma şöleni sunarken, “Yazmaya Devam Et” ile yaşamlarını yeniden gözden geçirmeye davet ediyor okurunu.

- Cemil Kavukçu

Ercüment Cengiz Kitapları
29,63 ₺ %28
21,33 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786051853161
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 383
Basım: Kasım 2018
Ebat: 13,5x19,5 cm
Editör: Cemil Kavukçu

Ercüment Cengiz Hakkında

Ercüment Cengiz, Diğer Kategoriler, Edebiyat, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Gırnatacı, Yazmaya...

Yazmaya Devam Et Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Barlas Günday (18.02.2019)

  Söylenecek tek bir şey var ki o da kitabı geç kalmadan okuyun.

 • Ebru Akan (15.02.2019)

  Yazmaya devam et kitabını yeni çıkanlarda gördüğümde almıştım. İyiki almışım beni çok etkiledi.

 • Koray Oraloğlu (11.02.2019)

  Yazarın bu imzalı kitabını okumayan varsa kesinlikle okumasını tavsiye ederim.

 • İrem Orbay (11.02.2019)

  büyük bir heyecanla az önce siparişimi verdim. Ercüment Cengiz'in diğer iki kitabı harikaydı. Yazmaya Devam Et kitabı da eminim aynı kalitededir.

 • Görkem Sözeri (08.02.2019)

  Daha önce Gırnatacı romanını okuduğum Ercüment Cengiz'in bu kitabı resmen bir cerrahın hayatı üzerinden insan keşfine çıkmış. Yazarın okuyacağım ikinci kitabı olacak umarım devamı gelir.

 • Ogün Baykam (08.02.2019)

  uzun zaman sonra okuduğum bir kitap kalp ağrılarıma ilaç geldi. teşekkürler Ercüment cengiz yazmaya devam et ve ruhumuzdaki kör noktalarımızı aydınlat.