Kitap Açıklaması

Analitik düşünmeyi esas alan İngilizce Test sınavına hazırlık sürecinde etkili olabilecek tek yöntem harmanlanmış geçmiş sene sorularının ve kolaylıkla anlaşılabilmesi için her bölüm için özgün şekil ve grafikler üzerinde mizanpe edilen ‘KPDS Şifresi', ‘YDS Şifresi' teknikleridir. Teknikler birer Formalizasyondur ve ‘Şifre' İfadesi; tekniklerin özgünlüğü ile İngilizcede mevcut konuların ve kabul görmüş kuralların test soruları bazında dilbilimsel çervede Türkiye'de İlk kez formalize edilerek belirli bir siteme dayandırılmasından ileri gelmektedir. Sınav teknikleri Şifre adı altında ilk kez bu kitap ile literature geçmiş ve Şifre ifadesi ile kitapta yalnızca genel hatları ile ele alınan İzmir 1'nci Noterliğinden onaylı Teknikler = YDS Şifreleri  (Stratejiler) ifade edilmektedir. Soru çözümlemesinde bir yöntemin ‘Teknik' olarak nitelendirilebilmesi için yöntemin aynı soru tarzındaki tüm sorular üzerinde geçerliliğini ispatlamış olması gerekmektedir. Teknikler = Şifreler binlerce adet geçmiş sene KPDS, ÜDS ve YDS sınavı İngilizce test soruları üzerinde denenmiş ve geçerliliğini ispatlamıştır.

KPDS Şifresi Teknikleri (YDS Şifresi Teknikleri) noterden onaylı olması ile tescilli teknikler olarak Türkiye'de bir ilk olmaya imza atmıştır. Telif Hakkı koruması ve noter onayı altında olan tekniklerin ve eser adının (KPDS Şifresi, YDS Şifresi) kaynakça gösterilmeden basılı ya da elektronik ortamda ticari amaçla kullanımı hukuki izne tabi olup, tekniklerin eğitim hakkı ya da fotokopi ile çoğaltılarak eğitim amaçlı kullanımı yasal olarak hiçbir dershane ya da kursa verilmemiştir.

ÖSYM Sınavlarındaki geçerliliğinin daha net olarak ortaya konulabilmesi amacı ile özellikle geçmiş sene sınavları üzerinde gösterilmeye çalışılan teknikler ilk kez KPDS Şifresi kitabın birinci baskısında tanıtılmaya çalışılmıştır ve diğer baskılarında, ‘YDS Şifresi' baskılarında teknikler daha ayrıntılı ve Formüller şeklinde sunulmuştur. YDS ŞİFRESİ kitabında ana hatları ile ele alınan teknikler = YDS Şifreleri (Stratejiler, Taktikler) ileri ki dönemlerde ayrıntılı şeklilde saygıdeğer okurlarımıza sunulacaktır.

Kitabın basım aşamasından manevi desteklerini esirgemeyen Değerli Hocamız Sayın Cesur Öztürk'e teşekkürlerimizi borç biliriz.

Saygılarımızla.

 50,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055270414
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 755
Basım:
Ebat: 19,5x27,5 cm
Ağırlık: 755
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.