Kitap Açıklaması

Çok Eski Bir Günah
Unutulmuş Bir Yemin
Ölümcül Bir Sır Saklayan Bir Kasaba

Epsilon Yayınevi'nin okurlarıyla tanıştırdığı başarılı yazar Frank Peretti Kuzeybatı Pasifik in dağlarında, eski ve yalnız bir madenci kasabası olan Hyde River'ı ele geçiren kötülük hakkında kanlı ve insanın içini ürperten bir iz bırakacak şeyler anlatıyor.

Geceleri, bilinen bütün hayvanlardan çok daha tehlikeli olan bir yırtıcı hayvan, insanların bedenlerini ve ruhlarını istemeye başlıyor. En son kurban, doğa fotoğrafçısı Cliff Benson, dağlarda kamp yaparken vahşice öldürülüyor. Şerif Les Collins, izleyebileceği küçük bir kanıta rağmen, davayı kapatıyor ve suçu vahşi bir ayıya atıyor... Tıpkı Hyde River'da yıllardır süregelen diğer esrarengiz ölümlere ve ortadan kayboluşlara yapıldığı gibi.

Fakat vahşi yaşam biyologu Steve Benson, kardeşinin ölümünü bir sır olarak kabul etmeyi reddediyor. Şerif'in, Hyde River'da büyümüş olan ve kasabanın en güçlü adamının, cinayetin delilini saklamak için bir komplo düzenlediğinden şüphelenen, kumral saçlı yardımcısı Tracy Ellis'le birlikte bir araştırmaya girişiyor.23,15 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9789944822688
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 550
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 550
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.