Yeniden Büyük Amerika

Gücünü Kaybeden Amerika'yı Ayağa Kaldırmak

Donald J. Trump

Kitap Açıklaması

Amerika'yı gerçek sahiplerine,
Amerikalılara geri verme vakti geldi.


Ben Amerika'yı eski günlerine geri döndürmek, onu yeniden büyük ve zengin yapmak, onu dostları tarafından saygı duyulan, düşmanları tarafından ise korkulan bir ülke haline getirmek istiyorum.
Artık eylem vakti! Bu kitapta, Amerika'yı yeniden büyük bir ülke haline getirmek adına yarattığım vizyonu özetliyorum. Çöken ekonomimizi nasıl düzelteceğimizi, sağlık sistemimizi nasıl daha etkili ve verimli bir hale getireceğimizi, ordumuzu yeniden inşa ederek savaşları nasıl kazanacağımızı, öğrencilerimizi dünyada yarışır hale getirecek bir eğitim sistemini nasıl yaratacağımızı, yasa dışı göçü nasıl bitireceğimizi ve şirketlere fabrikalarını Amerika'ya geri taşımaları konusunda baskı yaparak nasıl istihdam sağlayacağımızı ele alıyorum.
Bu kitap Amerika'yı nasıl yeniden büyük bir ülke yapacağımın planını içeriyor. Bu zor bir iş değil. Bize sadece söylenmesi gereken şeyi söyleme cesareti olan biri lazım.


Amerika'da gayrimenkul ve inşaat alanında öncü olan Donald John Trump 1946 yılında New York'ta doğdu. İş hayatına kendisi gibi inşaat sektöründe çalışan babasının yanında başladı. 1971 yılında Manhattan'da gerçekleştirdiği projelerle ise kendi ayakları üzerinde durabildiğini herkese kanıtladı. İnşa ettiği lüks oteller ve golf tesisleriyle tanınan Trump, 2015 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanlığı'na adaylığını koydu ve oldukça çekişmeli geçen seçim sürecinin ardından Amerika'nın Kırk Beşinci Başkanı olmaya hak kazandı.

35,65 ₺ %40
21,39 ₺
Tedarik Süresi: 6 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Great Again: How to Fix Our Crippled America
ISBN: 9786052991053
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 224
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Zeynep Şehiraltı
Çevirmen: İrem Sağlamer
Ağırlık: 224
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.