Yine de Sevdik (İmzalı)

Miraç Çağrı Aktaş
Olimpos Yayınları
1 kişi
Kidega'nın Yine de Sevdik (İmzalı) Kitap Yorumu
Son zamanların popüler yazarlarından olan Miraç Çağrı Aktaş'ın yeni kitabı Yine de Sevdik hayallerinizden vazgeçmemenizi öğütlüyor. Genç yazar sevmeyi, sevmemeyi ve sadakati akıcı bir dille sürükleyici bir hikayeyi perçinleyerek bizlere ulaştırmış.

“Biz bittik.” demişsin. Fakat sen, bitmenin ne demek olduğunu bilememişsin. Bitmek değildi bizimkisi, başlayamamaktı. Bitmek için başlamak gerekirdi biriciğim. Biz hiç başlamadık ki… Sen beni güzel sevmedin.

Sana her adım attığımda beni biraz daha sensizliğe ittin. Ben seni her şeyim diye sevmiştim. Meğer sende koca bir hiçmişim. İnsanlara “Ben ondan çoktan gittim.” deme, sen bana hiç gelmedin. Ben senin varlığını hiçbir zaman hissetmedim. Fakat bir gün olsun vazgeçeyim de demedim.

Şunu unutma; bizden ben vazgeçmedim, senin tarafından vazgeçirildim.

Ama rahat olsun için çünkü sensiz daha rahat artık benim de içim!

Kabul olacak dua olsan, açılmayacak uğruna ellerim…

Miraç Çağrı Aktaş Kitapları
17,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 2789788611124
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 160
Basım: Şubat 2018
Editör: Buse Turan
Miraç Çağrı Aktaş

Miraç Çağrı Aktaş Hakkında

Miraç Çağrı Aktaş, 01.10.1995 yılında Antalya, Manavgat ilçesinde doğmuştur. Çocukluk dönemini Manavgat'ta geçiren Aktaş, ilkokul hayatını Manavgat Çağlayan İlköğretim Okulunda tamamlamıştır.Daha sonr...

Yine de Sevdik (İmzalı) Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Ece Yıldızoğlu (24.05.2018)

    Yine de Sevdik Kitabı çok satanlar listesinde yer alıyorken satın aldım kidega’dan. Kitaba bayıldığım söylenemez fakat sanki yaş grubu itibarı ile biraz 18 20 yaş grubuna göre yazılmış gibi geldi.