Yoga Çakralar - Enerji Merkezleri

Akif Manaf

Kitap Açıklaması

Beden, Zihin ve Ruhun Mükemmel Uyumunu Kazanmak İsteyen Herkes İçin

Bu kitabın amacı, içinizdeki insan potansiyelini tanıyıp ortaya çıkarmanıza yardımcı olmaktır. Verilen bilgiler sayesinde, Çakra olarak adlandırılan enerji merkezlerinin potansiyellerine karşı bir sezgi kazanacaksınız.
Akif Manaf, 600'den fazla orijinal Sanskrit kitabı inceleyerek Çakra konusunda tüm önemli bilgileri toplamıştır. Sanskrit metinlerinde saklanmış bilgiler ilk defa ayrıntılı ve anlaşılabilir şekilde verilmiştir. Çakra konusunda tüm yanlış görüşler ve kavramlar düzeltilmiştir.Dünyanın hiçbir yerinde Çakra merkezlerinin ezoterik anatomisi ve çalışma prensipleri konusunda böyle derin bilgilerin olduğu bir çalışma yoktur. Bu bilgiler gerçek pratik deneyimlere ve uygulamalara dayanmaktadır. Bu yüzden, Akif Manaf'ın kitabı herkes için son derece değerli bir armağandır.
Bu kitapta Çakra İlmi çok net ve detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Verilen bilgiler yazarın hem kapsamlı teorik araştırmalarına ve pratik uygulamalarına, hem de Himalayalar'da bulunan gerçek Yoga Üstatlarının doğrudan talimatlarına dayanmaktadır. Kitap günlük yaşamlarında enerjisel ve zihinsel kontrol, uyum, denge ve huzur arayan herkes için çok yararlı bir kaynak niteliğindedir.
Bu kitapta ilk defa Çakra sistemi ile başka sistemler arasındaki bağlantılar bilimsel olarak açıklanmaktadır. Çakra sistemini sağlıklı ve enerji merkezlerine uyumlu hale getirilmesi için Orijinal Yoga Sistemi'ne dayanan etkili teknikler verilmektedir.Akif Manaf Kitapları

35,19 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789753224703
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 568
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 568
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.