Yoga Prana Vidya Biyoenerji Bilimi

Akif Manaf

Kitap Açıklaması

Dünya tarihinde Prana Vidya konusunda ilk defa yazılmış tek örnek olma özelliğini taşıyan bu kitap, gerek teorik gerekse pratik yollarla kazanılabilen bilgileri bütün açıklığı ile aktararak okura doyurucu ve detaylı bilgiler takdim etmektedir.

Yogaçarya Maha Yogi Akif Manaf, Yoga teknikleri sayesinde insan enerji alanını negatif, işgalci, saldırgan enerjilerden korumayı ve geçmiş travmalar yüzünden oluşmuş hasarlardan arındırmayı öğretiyor.

Yoga tekniklerini uygulayarak hayatı anlamlı kılmanın yollarını sunan eser aynı zamanda gerçek benliğinizle bağlantı kurmanız, biyoenerjinizi daha verimli kullanmanız, bireysel kaderinizi pozitifleştirmeniz ve spiritüel evriminiz için eşsiz bir fırsat.

Biyoenerji ile ilgili bilgilerin tüm ilgilenenlere ulaşabilmesi amacıyla yalın ve anlaşılır bir üslupta hazırlanan bu eşsiz eser, meraklı okurlar için çok değerlidir. Çünkü insanı duyularla algıladığı gerçeklik düzeyinin ötesine götürecek temel prensiplere ilişkin uygulanabilir teknikler sunmaktadır. Bu teknikleri uygulayarak yaşantınızı çarpıcı biçimde değiştirebilir, kendinizi doğa ve evrenle daha uyumlu hale getirme yolunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Kitapta verilen biyoenerji işleyiş prensiplerinin idrak edilmesi okurun öncelikle kendisi ve sonrasında çevresinde daha sağlıklı ve dengeli bir zeminin oluşması hususunda önemli bir farkındalık yaratacaktır.

Yogaçarya Akif Manaf, teorik ve pratik bilgilerin senteziyle hazırladığı bu şaşırtıcı eserinde doğada ve canlılarda bulunan gizli enerjileri inceliyor. Biyoenerjiyi detaylı bir şekilde ele alan yazar, Prana olarak adlandırılan evrensel enerjinin olağanüstü harikalarını tanımlıyor.

Kitap, son derece pratik, problem çözücü yönelimi ile benzersizdir. Biyoenerji umulmadık biçimde incelenmiştir. Yazarın sunduğu bilgiler okurları enerjinin, Dünya gezegeninin, evrenin ve insan bilincinin daha süptil, daha ezoterik yönlerine götürüyor.

 Akif Manaf Kitapları

24,54 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789751027825
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 448
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 448
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.