Yükselen Ateş

Sandra Brown

Kitap Açıklaması

Sandra Brown'un klasik aşk hikâyeleri "hayattaki bütün sıcak, muhteşem ve vahşi duygulara alışılmışın dışındaki kadın kahramanlarıyla okuyucularını inandırarak" onları büyülemektedir. Bu romanda Güney Pasifik'te hiç ortak noktaları olmayan, fakat canlarını tehlikeye atacak olan iki kişinin hikâyesini anlatıyor. Hikâyenin daha da tehlikeli boyuta gelmesi aralarındaki çekim gücünün engellenemeyecek bir şekilde artmasıdır...

Yükselen Ateş

Yakışıklı bir inşaat mühendisi olan Scout Ritland belayı koklayan cinsten bir Amerikalıdır. Chantal duPont'un bunu tahmin etmesi gerekirdi. Ama yine şehvet uyandıran Parrish Adalarındaki evinde, kendisi gibi cesur başka bir Amerikalıya gözünü dikmiştir. Fakat bu seferki iyi niyetli bir istektir: Scout, kadının köyüne yardım edebilecek tek adamdır ve kendiside ne kadar çok istese de, adamın kendisinden yararlanmasına asla izin vermeyecektir.

Adadaki işini bitiren Scout eğlenmeye hazırdır-gerçi hesaplarında kaçırılmak yoktur. Ama Chantal gibi egzotik ve çekici bir kadının onu kaçırması sinirli kalmasını zor kılmaktadır. Çok geçmeden kadının köylülerine yardım etme ihtiyacıyla olayların içinde kalır- ve oynaması gereken rol ile. Ama plan ilerledikçe entrika, macera -ve arzular-adanın yanardağından daha aktif bir şekilde yanar.

"Yarattığı kahramanların hızı baş döndürücü!" San Antonio Express News

"Sandra Brown, birinci sınıf bir yazar olduğunu bir kez daha kanıtlıyor." Associated Press

 Sandra Brown Kitapları

Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Temperatures Rising
ISBN: 9786055872038
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 208
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Nur Seda Malikler
Ağırlık: 185
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.