Zamana Değen Sorular

Duygu Asena

Kitap Açıklaması

Türkiye’de kadın hakları konusunda yazarak, gazetecilik yaparak, bu konuya ömrünü adayarak hayata veda eden Duygu Asena, Zamana Değen Sorular’da da misyonunu sürdürüyor. Sadece iyi söyleşiler yapmakla kalmıyor, toplumda rol model olmuş kişilere, kadın-erkek eşitliği konusunda sorduklarıyla, aldığı aklına yatmayan kimi cevaplara yaptığı itirazlarla kadınlık bilgimize bugün bile büyük katkılar sağlıyor. Özetle, şahane bir kitap elinizde tuttuğunuz. Bitirdiğinizde, hayata ve insana dair birkaç roman okumuş gibi hissedeceğinizi garanti ederim.

- Filiz Aygündüz

Zamana Değen Sorular, Duygu Asena’nın 1980’li yıllarda çeşitli gazetelerde yayımlanmış röportajlarından bir derleme… O dönemin Türkiyesi’nin siyaset, sanat, edebiyat, eğlence ve spor dünyasının en renkli isimleriyle yapılmış bu röportajlar, bir zamanlar neler yapıyorduk, neleri merak edip nelere şaşırıyorduk, bunları hatırlamak için de çok değerli bir belge niteliği taşıyor.

Duygu Asena Kitapları
36,00 ₺ %15
30,60 ₺
Tedarik Süresi: 4 iş günü
75 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786050961140
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 296
Basım:
Ebat: 13,6x21 cm
Editör: Sema Çubukçu
Ağırlık: 296
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Çağan Karaböcek (16.05.2019)

    Duygu Asena bence en iyi kadın hakları savunucularından biri bu yüzden yazdığı bu kitap ile herkese özellikle de kadınlara umut olacağına inanıyorum. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.

  • Rüya Elmastaşoğlu (15.05.2019)

    Duygu Asena’dan harika bir röportaj kitabı diyebilirim. Kadın erkek eşitliği konusunda sorduğu sorularla kadınlık bilgisine bugün dahi büyük katkı sağlamış. Bence herkesin okuması gereken güzel bir kitap.