0 kişi
Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Gençlik Kamplarının tanıtıldığı kitap +DVDCiltli, YENİ..
50,00 ₺
0 kişi
Bu kitap; Karşılaştırmalı Eğitim Biliminin değişik boyutlarını ele alarak çeşitli bakış açıları yansıtmaktadır. Kitapta karşılaştırılmalı eğitim, tarihsel sürecinden araştırma yöntemlerine, felsefesin...
50,00 ₺
Tükendi
20,00 ₺
Tükendi
23,00 ₺
Tükendi
23,00 ₺
Tükendi
0 kişi
13,00 ₺
Tükendi
0 kişi
13,00 ₺
Tükendi
13,00 ₺
Tükendi
13,00 ₺
Tükendi
13,00 ₺
Tükendi
13,00 ₺
Tükendi
45,00 ₺
Tükendi
0 kişi
ENDÜSTRİDE HESAP İŞLERİ BİLGİSİNE GİRİŞ
25,00 ₺
Tükendi
0 kişi
STENOGRAFİ - SEKRETERLİK MESLEK LİSELERİ
25,00 ₺
Tükendi
0 kişi
NOT: KİTAPLAR BİR ÖNCEKİ OKUYUCU TARAFINDAN ÇALIŞILMIŞ, SORULARIN BAZILARI KURSUN KALEMLE ÇÖZÜLMÜŞ, SATIRLARIN BAZILARI ÇİZİLMİŞ. FAKAT KİTAPLAR TEMİZ DURUMDA VE OKUMAYA VE ÇALIŞMAYA ELVERİŞLİ DURUMDA...
35,00 ₺
Tükendi
0 kişi
İl İl Yurdumuz Türkiye İller Ansiklopedisi (2 cilt takım) 1. CİLT ADANA - IĞDIR, 2. CİLT ISPARTA ZONGULDAK
25,00 ₺
Tükendi
0 kişi
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) - Sözel, Sayısal, Mantık konu anlatımı. Yani sisteme uygun en güncel - en yeni çözümlü örnek sorular. Mantıksal akıl yürütme. kalemsiz kağıt...
45,00 ₺
Tükendi
0 kişi
KPSS GENEL YETENEK YENİ KONULAR YENİ SORULAR MATEMATİK
30,00 ₺
Eğitim Kitapları
Birçok alanda kaleme alınan eğitim kitapları aslında hayatın her anında yanınızda olması gereken kitap türleridir. Kidega olarak her alanda satışa sunduğumuz eğitim kitaplarının günümüzde en çok satılan kitaplar arasında yer alır. Üstelik bu kitaplar arasında çocuk eğitim kitapları, İngilizce eğitim kitapları, teknoloji eğitim kitapları, yetişkin eğitim kitapları ve daha fazlası bulunmaktadır. Daha fazla vakit kaybetmeden ihtiyacınız olan kitapları uygun fiyatlarla sipariş etmek için kategorimizden hizmet alabilirsiniz.

Eğitim Kitaplarının Önemi

Bu kitaplar ihtiyacınız olan bilgilere kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Birbirinden farklı alanlarda uzmanların hazırladığı eğitim kitapları sadece yetişkinler ile sınırlı değildir. Bebek ve çocuk eğitim setlerinin yanı sıra İngilizce dil eğitim kitapları, sınavlara hazırlık eğitim kitapları, finans eğitim kitapları ve daha sayamayacağımız her alanda kitap siparişi verebilirsiniz.
Günümüzde videolu eğitim setlerinin çokça tercih edildiği bilinmektedir. Görsel anlamda bir bilgiyi daha rahatça öğrenebilirken bu bilgilerin kitap halinde de incelenmesi gerekir. Çünkü kitaplar üzerinde yapacağınız işlemler, alacağınız notlar ve unutmamanız gereken çok sayıda yer olacaktır. En iyi eğitim kitapları arasından sizin için hazırladığımız bu kategoride istediğiniz her alandan kitaba anında ulaşabilirsiniz.
İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde mutlaka eğitim kitaplarından yararlanılmalıdır. Çünkü öğrenciler için genel bir kaynak niteliğinde olan bu kitaplarda matematiksel işlemler, Türkçe kuralları, fen bilimleri ve daha fazlasına ihtiyaç duyulacaktır. Ayrıca çeşitli sınavlara hazırlık aşamasında da en popüler eğitim setleri mutlaka satın alınmalıdır. Öğretmenlik ya da memurluk sınavına hazırlananlar da kaynak olarak eğitim setlerinden faydalanmalıdır. Bu kitaplarda daha önce karşılaşmadığınız bilgiler yer alırken tamamen kullanıcılarına özel pratik bilgiler de içermektedir. Yani sınavlarda başarılı olmak için kaliteli eğitim kitapları, vazgeçemeyeceğiniz kaynaklar olmalıdır.

En İyi Eğitim Kitapları

Eğitim süreci çocuklarda okul öncesi başlar. Okul dönemiyle beraber harf ve rakamlarla tanışan çocuklar daha sonra matematiksel işlemlerle karşılaşır. Bu süre zarfında çocuklarınıza yardımcı olacak kaynaklara ihtiyaç duyulacaktır. Ayrıca ilk ve ortaokul dönemindeki derslerle lise dersleri aynı olmayacağı için kaliteli kitaplara sahip olmak önemlidir. Okul döneminde başarılı olması gereken çocuklar için özel olarak hazırlanan kaliteli eğitim kitapları tam da bu süreçte ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Temel bilgilerin yanı sıra pratik bilgilerin yer aldığı ve uzmanlarca hazırlanan eğitim setleri, okul dönemi boyunca çocukların yanından ayırmaması gereken kitaplardır. Buna ek olarak KPSS veya DGS gibi sınavlara hazırlık için de ciddi kaynaklara sahip olunmalıdır. DGS Ve KPSS gibi önemli sınavlarla beraber kurum sınavlarına hazırlık sürecinde de eğitim kitaplarının öneminden bahsedilmelidir. Bu kaynaklarda farklı soru tarzları yer alacağı için gireceğiniz sınavlardaki başarı oranı ciddi anlamda artacaktır.
Çocuklar için temel matematik kavramları eğlenceli bir şekilde aktarılırken, fen ve diğer bilimlerde de kolayca öğrenilebilecek bilgilerle donatılan kitaplara sahip olunmalıdır. Aynı şekilde diğer sınavlara hazırlık sürecinde de kolay ve etkili anlatım tarzına sahip olan eğitim kitaplarının önemi büyüktür.
Kidega, bu ihtiyaçlarınıza yönelik olarak eğitim türünde satışa çıkardığı kitaplarla başarılı olmanızı sağlamaya devam ediyor. Daha önce arayıp da bulamadığınız tüm yayınların tüm kitapları Kidega’da bulunmaktadır. Ayrıca hızlı kargo ve uygun fiyat seçenekleri sayesinde eğitim kitapları adına ihtiyacınız olan kaynaklara anında ulaşabilirsiniz. Binlerce kitap arasından ilkokul, ortaokul ve lise dönemi için hazırlanan kitaplarla beraber kamu ve kurum sınavları için kaynak olan kitapları sadece Kidega’da bulabilirsiniz. Sözel ve sayısal alanlar için hazırlanan bu kitaplara alternatif olarak farklı dillerdeki eğitim kitaplarına da anında ulaşabilirsiniz.

FİLTRE