SAHAF

Hafıza Sanatı - Zihin ve Hafıza Eğitimi

Ernest E. Wood

Kitap Açıklaması

Bir kez daha görmekteyiz ki gerçek eğitmen ne önceden belirlenmiş bir programı ne de bir sınav geçilebilsin diye hazır konuları sürekli “dayatan” kişidir.

Eğitmen, kendi işini doğal bir şekilde yapar. Bu kişi, mesleği gereği, daha iyi olanı vermek anlamına gelen cömertliğin en iyi örneğidir, hem de her insan varlığının potansiyel olarak taşıdığı ve sahip olduğu etik değerleri ve erdemleri canlandırmak için sevgi ile kişileri aydınlatan ve onlara ışık getirmeye çabalayan kişidir.

Evet, Ernest Wood bir eğitmendir ve bu kitabı eğitmek amaçlı yazmıştır. Bir çelişki gibi görünse de yeni bir şeyi dahil ederek bellemek ve doğuştan gelen bazı şeyleri hatırlayarak öğrenmek aslında özde aynısıdır: hatırlayabilmek için yaşadıklarımızı ve yaşamaya değer olanı, yani daha iyi insan varlıkları olmamıza yardım eden şeyleri ruha kaydetmesi gereklidir.

GÜNCE KİTAP/SAHAF Kitaplar
50,00 ₺
Kitap Ayrıntıları
Türü: Genel Konular
Dil: TÜRKÇE
ISBN: 6058329928
Kapak: KARTON KAPAK
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 184
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Kondisyon: Yeni Gibi
Durumu: Yeni
Stok Adedi: 1
GÜNCE KİTAP/SAHAF

GÜNCE KİTAP/SAHAF Hakkında

65 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZDİR!YURTDIŞI GÖNDERİMLERİNDE, MÜŞTERİLER KARGO ÜCRETİNİ ÖDEDİKTEN SONRA POSTAYA VERİLİR!!Ürünlerimiz, jelatin poşetinde muhafaza edilmekte olup, okuyucusunu beklemektedir.Sip...

Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.