Polisiye
(0 ürün)

Polisiye

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.
Polisiye Kitapları
En popüler polisiye kitapları sayesinde birbirinden farklı maceralara atılabilirsiniz. Kidega olarak bu konuda en çok satan romanları sizinle paylaşırken yüzlerce kitap arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarla sunulan bu kitapların polisiye tarzı seven kişiler için harika bir fırsat olduğunu unutmayın. Çünkü polisiye kitaplarında anlatılan olayların sonu her zaman merak edilmiş ve okuyucularda farklı izlenimler bırakabilmiştir. O halde daha fazla vakit kaybetmeden en iyi polisiye romanları siparişini verebilirsiniz.

En Çok Satan Polisiye Romanları

Polisiye roman suç, cinayet ve katil temalı olan roman türleri arasındadır. Genelde gizemli söylemlerle yazılan bu roman türündeki ilk eser 1862 yılında yayımlanmış olan ‘The Notting Hill Mystery’ olarak kabul edilmiştir. Özellikle de yerli polisiye yazarlarının çokça okunduğu günümüzde yabancı yazarların da rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Türk Edebiyatındaki en önemli polisiye yazarları Pınar Kür ve Ahmet Ümit olarak bilinir. Edebiyat alanındaki ilk polisiye roman ise Ahmet Mithat Efendi’nin ‘Cinayet-i Esrar’ isimli eseridir.
Sitemizde ne çok satan polisiye kitapları sizinle uygun fiyatlarla paylaşılmıştır. Yerli ve yabancı yazarların bu mükemmel eserlerini okurken gerçek anlamda maceraya atılacak ve olayları çözmek için sabırsızlanacaksınız. Çünkü polisiye romanlarının teması tamamen şüphe ve kanıtlara dayandırılmaktadır. Durum böyle olunca okuyucular da kitabı bir an önce bitirmek için heyecanlanmaya devam edecektir.

En Popüler Yabancı Polisiye Romanları

Yabancı polisiye romanları arasında Sherlock Holmes, C13-KİN-111, Aklında Bir Sayı Tut, Siyah Kan, Koleksiyoncu, Da Vinci Şifresi, Kan Hasadı ve Büyük Kasaba gibi eserler yer almaktadır. Muhteşem bir şekilde kurgulanan bu kitapların aslında en popüler polisiye kitapları arasında olduğu unutulmamalıdır. Kidega olarak uygun fiyatlarla sunduğumuz bu kitapları hemen sipariş edebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız araştırmalarda en yeni polisiye romanlarına da hızlı bir şekilde sitemizden ulaşabilirsiniz.
Yabancı polisiye romanlarındaki anlatım tarzı biraz daha ilginizi çekebilir. Çünkü dünya çapında tanınmış olan yazarların kaleme aldığı bu kitaplarda anlatılan olaylar zinciri ilginizi çekecektir. Bu nedenle istediğiniz kitabı anında sipariş ederek hızlı bir şekilde adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

En Çok Satan Yerli Polisiye Romanları

Günümüzde en çok satan yerli polisiye kitapları olarak Ahmet Ümit’in kitaplarını sıralayabiliriz. Ayrıca İskender Pala, Alper Canıgüz ve Murat Menteş’te bu alanda güzel eserler sunan yazarlardandır. Özellikle de Ahmet Ümit’in kitapları hala popülerliğini korumakla beraber birbirinden farklı olayları ele alarak okuyucularıyla paylaşmaktadır.
Kidega’dan sipariş edeceğiniz kitapların kısa sürede içerisinde tarafınıza ulaşacağını unutmayın. Her zaman kaliteli ve hızlı teslimat garantisi sunan Kidega, ihtiyacınız olan her kategoride hizmet vermektedir. Özellikle de iddialı polisiye kitapları sayesinde gündelik yaşamda karşılaşacağınız olayları çözümleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Her anı macera, her anı heyecan olan polisiye romanları, edebiyat alanında dikkat çeken bir kitap türüdür.

Polisiye Kitapları Ne Anlatır?

Sitemizden sipariş edebileceğiniz en iyi polisiye kitapları sayesinde daha önce karşılaşmadığınız bir roman türüne sahip olabilirsiniz. Polisiye romanları genelde farklı karakterleri bir araya getiren ve olaylar arasında ilişki kurarak okuyucuya bu olayları aktaran roman türüdür. Olayların giriş bölümünde romana konu olan karakterler anlatılır. Gelişme kısmında olayların gelişimi ve cinayet gibi kavramlar ele alınır. Son kısımda ise olayın nasıl çözüldüğü anlatılır.
Başlangıcından sonuna kadar müthiş bir heyecanın egemen olduğu kitaplarda zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyebilirsiniz. Oldukça kaliteli bir anlatım tarzının olduğu polisiye kitapları arasından yerli ve yabancı yazarların eserlerini takip etmek için de Kidega’dan yararlanabilirsiniz. Son çıkan kitaplar ve en çok satan kitaplar da yine Kidega farkıyla sunulmaktadır.

FİLTRE