Abdurrahman KurtAbdurrahman Kurt, Araştırma - İnceleme, Diğer, İnsan ve Toplum kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Ana Başlıklarıyla Din Sosyolojisi, Bursa Sicillerine Göre Osmanlı Ailesi (1839-1876), Din Sosyolojisi, İslam Çalışma Ahlakı, İslam'ın İlk Döneminde İmanın Toplumsal Yansıması, İşadamlarında Dindarlık ve Dünyevileşme olarak sayılabilir.

Abdurrahman Kurt kitapları; Dora Basım Yayın, Emin Yayınları, Grafiker Yayınları, Sentez Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Abdurrahman Kurt tarafından yazılan son kitap "İslam Çalışma Ahlakı", Emin Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Abdurrahman Kurt Kitapları
0 kişi
Toplumsal bir varlık olarak bireyler, genelde toplumsal yapı-din ilişkisini ve özelde toplumsal sorunlar karşısında dinin rolünü anlamaya ilgi duyabilirler. Ne var ki, din kaynaklı toplumsal olaylar ç...
%22 30,09 ₺ 23,47 ₺
Tükendi
%23 12,50 ₺ 9,63 ₺
Tükendi
0 kişi
Sosyoloji Bilimi: Düşünce Tarihinde Toplum ve İnsan, Sosyolojiyi Hazırlayan Gelişmeler, Sosyolojinin Konusu, Sosyolojide Araştırma Yöntemleri, Sosyolojik Yöntemin Genel Özelliği Din Sosyolojisinin Ko...
%10 14,81 ₺ 13,33 ₺
Tükendi
%23 13,89 ₺ 10,69 ₺